انتخاب کفش مناسب برای کت و شلوار

۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۳

توسط سارا هنجنی

انتخاب کفش مناسب برای کت و شلوار

ست کردن مناسب کفش و کت و شلوار به دانش آنچنانی نیاز ندارد فقط کافیست از قوانینی که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود پیروی کنید تا شانس خود را برای خوشتیپ تر شدن بیشتر کنید. اما قبل از آن به یاد داشته باشید که کفش های شما اولین چیزی است که اطرافیان به خصوص خانم‌ها به آن توجه می‌کنند. بنابراین با پوشیدن یک کتانی با کت و شلوار خودتان را شبیه دلقک‌ها نکنید. انتخاب کفش مناسب برای کت و شلوار عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. 

انتخاب کفش مناسب برای کت و شلوار

۱- کت و شلوار مشکی و کفش مناسب آن

کت و شلوار مشکی، همیشه با کفش مشکی. انتخاب هر رنگ دیگری به جز مشکی برای کفش غیر رسمی بوده و ما به شما توصیه نخواهیم کرد.

انتخاب کفش مناسب برای کت و شلوار

۲- کت و شلوار آبی روشن و کفش مناسب آن

این رنگ کت و شلوار معمولا در تابستان بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رنگ کت و شلوار چندان رسمی نبوده و اگر می‌خواهید یک دست کت و شلوار مناسب برای محل کار خود انتخاب کنید، انتخاب‌های دیگری نیز خواهید داشت. رنگ مناسب کفش برای کت و شلوار آبی روشن، قهوه ای روشن، قهوه ای و مشکی است.

انتخاب کفش مناسب برای کت و شلوار

۳- کت و شلوار سفید استخوانی و کفش مناسب آن

این رنگ کت و شلوار مناسب برای مهمانی و عروسی‌های تابستانه است. و بهترین کفشی که می‌توانید با این کت و شلوار ست کنید، سفید، قهوه ای و هر رنگ روشن دیگری خواهد بود.

انتخاب کفش مناسب برای کت و شلوار

۴- کت و شلوار خاکستری و کفش مناسب آن

این رنگ نیز خیلی به رنگ مشکی شباهت دارد و بهترین رنگ برای ست کردن کفش مردانه همان رنگ مشکی است. هیچ گاه با این رنگ کت و شلوار کفش های روشن نپوشید.

انتخاب کفش مناسب برای کت و شلوار

۵- کت و شلوار طوسی و کفش مناسب آن

این رنگ کت و شلوار را می‌توانید با کفش های قهوه ای، مشکی ست کنید. اگر می‌خواهید تیپ کلاسیک بزنید رنگ مشکی و اگر تیپ های خنک و تابستانه رنگ قهوه ای را بهتون توصیه می‌‎کنیم.

انتخاب کفش مناسب برای کت و شلوار

۶- کت و شلوار خاکی و کفش مناسب آن

این مدل کت و شلوار دست شما را باز می‌گذارد که هر رنگی که دوست داشته باشید را برای کفش خود انتخاب کنید، اما به شما توصیه می‌کنیم رنگ های تیره مانند مشکی را نپوشید.

انتخاب کفش مناسب برای کت و شلوار

۷- کت و شلوار طوسی روشن و کفش مناسب آن

از قهوه ای روشن (شتری) گرفته تا قهوه ای و مشکی هر سه رنگ را می‌توانید با این کت و شلوار ست کنید.

انتخاب کفش مناسب برای کت و شلوار

۸- کت و شلوار آبی سرمه ای و کفش مناسب آن 

شاید بدون اغراق باید گفت که این رنگ کت و شلوار یکی از محبوب‌ترین و در عین حال رسمی‌ترین رنگ برای بسیاری از آقایان است. انتخاب رنگ کفش خیلی به مراسمی و یا مجلسی که به آن دعوت شدید بستگی داشته و هر چه رسمی تر باشد، کفش هایی با رنگ تیره تر انتخاب کنید.

انتخاب کفش مناسب برای کت و شلوار

۹- کت و شلوار سفید راه راه و کفش مناسب آن 

این مدل از کت و شلوار با کفش های جیر و روشن به خوبی ست می‌شوند.

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای انتخاب رنگ کفش مردانه

۲- چه کفشی بپوشم؟

۳- کفش مشکی بپوشم یا کفش قهوه ای؟

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است