این سلبریتی‌ها عجیب غریب‌ترین کفش‌ها را پوشیدند؛ اینقدر سورپرایزمان نکنید!

داستان سیندرلا را که یادتان هست. او با لباسی خیره کننده به جشن پادشاه رفت و پسر او را عاشق خودش کرد اما این افسانه که بچه‌ای در دنیا نیست که آن را نشنیده باشد؛ درباره لباس او نیست. درباره کفشی است که پوشیده است.

کفش عجیب غریب بازیگران

همین موضوع برای بسیاری از ستاره‌ها هم اتفاق افتاده است، یا کفش‌شان برای‌شان مشکل درست کرده و یا انقدر عجیب و غریب بوده که همه لباس‌های آن‌ها را فراموش کردند و چشم‌شان به کفش‌های آن‌ها دوخته شده است. کفش‌هایی که کم از نردبان نداشتند یا شبیه حیوانات بودند و موجودات دریایی و…اگر این موضوع برایتان جذاب است؛ این مطلب درباره همین است.

زندایا: دویدن با پاشنه معلق

زندایا در اولین اکران فیلم Spider-Man: No Way Home به معنای واقعی کلمه درخشان بود. او چکمه‌های آرک خود را پوشیده بود که کاملاً مطابق با موضوع فیلم بود. پاشنه «آویزان» در هوا بسیار غیر معمول به نظر می‌رسید و سوژه عکاس‌ها شد.

کفش عجیب غریب بازیگران

اما او هیچ مشکلی با این کفش نداشت که ساق آن جای شلوار را هم برای‌اش پر کرده بود.

زندایا در فهرست شیک‌ترین ستاره‌هایی بود که در هفته مد پاریس برای F/W ۲۰۲۲ حاضر شدند. او یک کت و شلوار تک رنگ فوشیای صورتی رنگ با کفش‌های پلت فرم صورتی پوشیده بود.

کفش عجیب غریب بازیگران

زندایا با چنان ابهت و اعتماد به نفسی گام‌های بلند بر می‌داشت که غیر قابل باور بود.

کیت میدلتون: درخشش با کفش‌های طلایی

در اولین نمایش فیلم جدید جیمز باند، کیت میدلتون که همیشه مانند یک سلبریتی می‌درخشد، مثل همیشه لباسی شگفت‌انگیز به تن کرده بود. پیراهن طلایی و با رشته‌های براق.

کفش عجیب غریب بازیگران

اما بیشتر از این لباس کفش‌های طلایی از برند آکوازورا او را کانون توجه فرش قرمز کرده بود که پاشنه‌هایی بلند و نازک و استخوانی داشت و شبیه انگشتی نازک بود.

لیدی گاگا: کفش‌های نردبانی از گوشت گاو

لیدی گاگا می‌تواند کل این مطلب را به خودش اختصاص بدهد. او به جای اینکه برخی مواقع کفش‌های عجیب بپوشد؛ تنها گاهی کفش‌های به قول معروف آدمیزادی پوشیده و اکثر مواقع کفش های‌اش از سیاره‌ای دیگر آمده اند.

کفش عجیب غریب بازیگران

گاگا در مراسم جوایز ویدیوی MTV ۲۰۱۰ کفشی شبیه گوشت گوسفند پوشیده بود. باور می‌کنید؟ بله این باور کردنی است و خیلی‌ها هم فکر کردند این طور است اما او واقعا پاهای‌اش را در گوشت خامی کرده بود که با نواری سفید بسته شده بود تا در پای‌اش بماند.

کفش عجیب غریب بازیگران

خیلی از فعالان حقوق حیواتات به این موضوع اعتراض کردند و گفتند: «مهم نیست چقدر زیبا و متفاوت شده باشد، پا را در گوشت حیوان شکنجه برای مرگ فرو کردن قابل تحسین نیست و نشان دهنده خشونت و رنج خونین است.»جدای از جنس و ارایه آن، کفش مدل پاشنه بلند و یک تکه داشت.

کفش عجیب غریب بازیگران

گاگای خبر ساز، برای مسابقه بین المللی مد یا به عبارتی CFDA با موهای آبی فیروزه مصری و پیراهنی که از جلو کوتاه و از عقب دنباله‌ای پف دار داشت، پوشده بود.

کفش عجیب غریب بازیگران

اما چیزی که او را خاص و عجیب کرد؛ کفش‌های او بود که ۶۰ سانتی متر پاشته داشت. راه رفتن با این کفش‌ها آنقدر سخت بود که او با خودش دستیارانی را آورده بود برای کمک. البته خودش هم مدام نگاهش به زمین بود و فکر نکنیم خیلی تصویر از آن مراسم به یادش مانده باشد.

ال فانینگ: تخم مرغ‌های شکسته

ال فانینگ بازیگر امریکایی است که همیشه با لباس‌ها و تیپ ظریفش شناخته می‌شود. او به رنگ‌های خنثی علاقه دارد.
ال در سال ۲۰۲۱، به لطف کفش‌های پاشنه‌دار عجیبش سر و صدا به راه انداخت. او یک بلوز سفید با شلوار کرم رنگ کمر کرستی پوشیده بود و پاشنه کفش های‌اش در انت‌ها به دو تخم مرغ شکسته می‌رسیدند.

کفش عجیب غریب بازیگران

ال فانینگ درباره لباسش گفته بود: «این یک یک لباس تخم مرغی برای صبح» است.

آنجلینا جولی: کفش‌های طلایی با پاشنه‌های ریخته‌گری

آنجلینا جولی در سال ۲۰۱۴ در اولین نمایش فیلم Maleficent کفش‌هایی با نوک و پاشنه طلایی پوشیده بود که بدنه شفاف ونامریی داشت.
کلا کفش خاص بود اما پاشنه آن خاص تر. پاشنه‌ای انحنا دار که شبیه قطعاتی ریخته‌گری شده بود.

کفش عجیب غریب بازیگران

البته این کفش‌ها از شخصیت اصلی همین فیلم الهام گرفته بود.

کفش عجیب غریب بازیگران

جولی این کفش‌ها را در طول تور تبلیغاتی فیلم می‌پوشید و البته رنگ‌های مختلفی از آن هم به فروش می‌رسید که صرف امور خیریه می‌شد.

کفش عجیب غریب بازیگران

سلین دیون: کفش‌های کریستالی

حتما برای‌تان جالب است که بدانید سلین دیون ۱۰۰۰۰ جفت کفش در مجموعه خود دارد که در انباری در لاس وگاس نگهداری می‌کند.

کفش عجیب غریب بازیگران

البته در این مجموعه بزرگ چند قطعه واقعا منحصر به فرد وجود دارد. یکی از آن‌ها یک جفت چکمه سنت لوران است که با کریستال پوشانده شده است و ۱۰۰۰۰ دلار ارزش دارد.

ساندرا بولاک: کفش کارتونی

در سال ۲۰۱۵، همه به پاهای ساندرا بولاک نگاه می‌کردند که او با کفش‌هایی که تصاویر شخصیت‌های انیمیشن روی آن‌ها درج شده بود، به اولین نمایش Minions رسید.

کفش عجیب غریب بازیگران

روی نوک‌های کفش، عینک‌های بامزه، دقیقاً مانند شخصیت‌های فیلم و مژه‌هایی بالای پاشنه‌ها دیده می‌شد. ماکت کفش‌ها با امضای بولاک بعداً در حراج Charity Buzz ارائه و به فروش رسید.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :