معرفی چند مدل کفش زمستانی مردانه

روز های سرد زمستان در راه است. انتخاب یک کفش زمستانی خوب به خصوص برای آقایان که اغلب فعالیت های کاری زیادی در محیط دارند، ضروریست. با توجه به محل زندگیتان و آب و هوای مربوطه باید از کفشی مناسب استفاده کنید تا با خطرات احتمالی مثل لیز خوردن روی برف یا خیس شدن پا در زیر باران، رو به رو نشوید. مدل های کفش زمستانه برای آقایان تنوع مختلفی دارد که هر کدام کارایی خاص خودش را دارد. در ادامه به معرفی چند مدل کفش زمستانی مردانه می پردازیم. 

1- چکمه های چرم مدل نظامی

این مدل کفش را در برند های انگلیسی می توان زیاد مشاهده کرد. این نوع چکمه های نظامی با ساق بلند بهترین نوع چکمه برای روز های بارانی و فعالیت های بیرونی می باشد. می توانید این مدل کفش را با شلوار جین راسته یا پاکتی ست کنید.

معرفی چند مدل کفش زمستانی مردانه

2- چکمه مدل Diemme

Diemme یک برند ایتالیایی است که انواع مدل های کفش این برند در بازار موجود است. این نوع اسنیکر ها ظاهر بسیار زیبایی دارند و اسپرت هستند برای روز هایی پاییزی بسیار مناسب است و می توان با اناع شلوار جین ست کرد ولی به علت جنس نوبوک آن برای روز های بارانی و برفی توصیه نمی شود. ولی می توان از آن در مدرسه یا دانشگاه در روز های سرد استفاده کرد.

معرفی چند مدل کفش زمستانی مردانه

3- نیم بوت Fracap

باز هم صحبت از یک برند معروف ایتالیایی است نا گفته نماند برند های کفش ایتالیا جایگاه خاصی در میان کفش ها دارند این مدل برای افرادی که اهل کوهنوردی هستند بسیار مناسب است علاوه بر این در پاییز و زمستان هم می توانید استفاده کنید. بسیار مقاوم و محکم است.

معرفی چند مدل کفش زمستانی مردانه

4- چکمه مدل R.M Williams:

این مدل چکمه مدتی بود که در بازار جایگاه اصلی خودش را از دست داده بود و طرفدار چندانی نداشت تا اینکه کمی مدل آن را تغییر دادند و کفش های خود را تبدیل به یک کفش تمام چرم کردند. این مدل با ساق های بلند سبکی کلاسیک دارد.

معرفی چند مدل کفش زمستانی مردانه

5- نیم بوت مدل Sorel

طرفداران مد و برند معمولا با این برند آشنایی دارند این برند در سال های اخیر یک نیم بوت فوق العاده شیک طراحی و به بازار عرضه کرده است که با داشتن لژ مناسب همراه با عاج هایی محکم یکی از بهترین انواع کفش زمستانی مردانه به حساب می آید.

معرفی چند مدل کفش زمستانی مردانه

چکمه مدل Timberland

این مدل چکمه در بین غربی ها بسیار محبوب است. ظاهری بسیار زیبا، سبک و راحت بودن و محکم بودن آن از ویژگی های این کفش زمستانی مردانه است. این نوع کفش برای کوهنوردی و همچنین برای روزهای برفی بسیار مناسب است و مانع هر گونه خطرات احتمالی مانند سر خوردن می شود.

معرفی چند مدل کفش زمستانی مردانه

 مطالب مرتبط:

1- اصول ست کردن شلوار و کفش مردانه

2- بهترین مدل‌های کفش مردانه برای بهار و تابستان

3- ترکیب رنگ کفش مردانه

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :