سها شکری در
0

ترکیب رنگ کفش مردانه

ترکیب رنگ کفش مردانه

به یاد داشته باشید انتخاب یک کفش مناسب تاثیر زیادی در ظاهر و شخصیت شما دارد. در این مقاله به بررسی رنگ کفش متناسب با لباس شما می پردازیم. انتخاب کفش مناسب با کت و شلوار رسمی و روز مره و یا شلوار های کتان یکی از مهم ترین سر مشق های شیک پوشان است. انتخاب رنگ نامناسب باعث بهم ریختن ظاهر شما می شود. انتخاب رنگ بستگی به سن شما نیز دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. به یاد داشته باشید رنگ کفش، کمربند، کیف پول  و بند ساعت شما باید با هم یکسان باشد.

single_content ad banner

۱- کفش های قهوه ای

کفش های قهوه ای با کت و شلوار های سرمه ای، آبی، کرم و طوسی ترکیب بسیار مناسبی دارند. استفاده از کفش های قهوه ای با شلوار مشکی توصیه نمی شود مگر کفش های قهوه ای تیره. از قهوه ای روشن با شلوار های کرم و طوسی و قهوه ای تیره با شلوار های سرمه ای و مشکی استفاده کنید. معمولا کفش های تیره گزینه مناسب تری اند چون با هر دو رنگ روشن و تیره شلوار شما سازگاری دارند. شما با شلوار های قرمز، زرشکی، سبز و زرد خردلی خود نیز می توانید کفش قهوه ای استفاده کنید. کفش های قهوه ای نیمه روشن و کفش های مایل به تیره گزینه مناسبی برای این رنگ ها هستند.

ترکیب رنگ کفش مردانه

۲- کفش های مشکی

کفش های مشکی جزو رنگ هایی هستند که شما می توانید با لباس های زیادی ست کنید. بهترین رنگ شلوار برای ست کردن با کفش مشکی رنگ های طوسی، زرشکی، مشکی،سرمه ای سیر، ذغالی، نخودی، زرد و جین های دودی است. همچنین رنگ پیراهن شما نیز می تواند باعث ایجاد جلوه بیشتر کفش تان شود. به یاد داشته باشید کفش مشکی با شلوار شیری توصیه می شود نه شلوار سفید.

ترکیب رنگ کفش مردانه

۳- کفش های زرشکی

این کفش ها شباهت زیادی به کفش های قهوه ای با تناژ مایل به زرد دارند و شاید در نگاه اول و زیر نور آفتاب قهوه ای به نظر برسند. اما رنگ زرشکی علاوه بر غیرمعمول بودن شما را بسیار متمایز می کند. ست کردن لباس با کفش های زرشکی باور نکردنی است. در نگاه اول شاید سخت به نظر برسد اما هنگام ست کردن خواهید دید که هم خوانی زیبایی با اکثر لباس ها دارد. اگر قصد خرید کفش های زرشکی را دارید تردید نکنید بی شک به آن علاقه مند خواهید شد. این کفش ها با شلوار های نارنجی و نارنجی مایل به قهوه ای، کرم، استخوانی، نسکافه ای، سفید، طوسی، دودی، قهوه ای و جین های سرمه ای هم خوانی زیبایی دارند.

ترکیب رنگ کفش مردانه

۴-  کفش های رنگ خاص

کفش هایی با رنگ های سرمه ای، آب نفتی، سفید، قرمز، کرم، سبز، طوسی، سبز لجنی، آبی روشن و دودی جزو رنگ های خاص هستند.

این کفش ها نسبت به دیگر رنگ ها به تعداد کمتر و طبیعتا برای افراد خاص تولید می شوند. ست کردن این رنگ ها به آسانی نیست اما شما می توانید با کمی جستجو و به خرج دادن حوصله یک شلوار مناسب برای این کفش ها انتخاب کنید.

کفش سفید با شلوار ذغالی و دودی، کفش های آبی و سرمه ای با شلوار های آبی با درجه رنگی متفاوت با کفش، کفش های طوسی و ذغالی با شلوار های آبی روشن و آسمانی، کفش های سبز و سبز لجنی با شلوار های سبز با درجه رنگی یکسان با کفش بهترین گزینه و انتخاب هستند.

ترکیب رنگ کفش مردانه

۵- کفش های جیر

این کفش ها مات بودن خاص خود را دارند اما به یاد داشته باشید که ست کردن آن ها مانند چرم های براق است با این تفاوت که از کفش های جیر بیشتر با جین ها، تیپ های روزمره و اسپرت به کار برده می شوند.

ترکیب رنگ کفش مردانه

در آخر

به یاد داشته باشید همیشه انتخاب رنگ کفش با خودتان است پس انتخاب خود را با توجه به نیاز خود انجام دهید. سعی کنید از هر رنگ یک جفت داشته باشید این مساله سبب افزایش طول عمر کفش های شما خواهد شد. کفش های خود را همواره تمیز و براق نگه دارید. رنگ کمربند خود همیشه باید با رنگ کفش شما یکی باشد مگر در موارد خاص که شامل بعضی تیپ های اسپرت، روزمره و… می شود.

مطالب مرتبط : 

۱- چه کفشی بپوشم؟

۲- ۱۰ مدل کفش رسمی مردانه که باید داشته باشید

۳- راهنمای انتخاب رنگ کفش مردانه

۴- راهنمای ست کردن کفش لوفر با لباس مردانهدیدگاه شما

Pouria در تاریخ 27 ژوئن 2016

مطالبتون واقعاً عاليه و من به شخصه هم لذت ميبرم و هم ازشون استفاده ميكنم از زحماتتون سپاس گذارم

مجله مد در تاریخ 16 آوریل 2017

ممنون از سایت خوبتونارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :