محمد رضا اهوارکی در
0

۳ راه برای ست کردن کفش قایقی

۳ راه برای ست کردن کفش قایقی

پوشیدن کفش مناسب برای هر تیپی یکی از سوال هایی که در گوشه ذهن بسیاری از ما آقایون نقش می بنده اما در این مقاله قصد داریم ۳ راه برای ست کردن کفش قایقی به شما آموزش دهیم. 

single_content ad banner

۱- برای تیپ محل کار 

هیچ چیزی برای پیراهن آکسفورد دکمه دار شما بهتر از ست کردنش با یک شلوار چسبان و کت طوسی و کفش های قایقی نیست. کافیست دکمه های پیراهن را بسته و آنرا داخل شلوار بگذارید و این گونه بهترین تیپ خود برای قرار ملاقات های رسمی و محل کار را داشته باشید. راه دیگر شما داشتن تیپ غیررسمی از طریق باز گذاشتن دکمه ها و انداختن پیراهن روی شلوار است و با این کار آگاه بودن خود از قوانین مد را به دیگران نشان می دهید.

۳ راه برای پوشیدن کفش های قایقی۳ راه برای پوشیدن کفش های قایقی

۲- تیپ آخر هفته ها

از آنجایی که هم اکنون وارد فصل پاییز شده ایم پوشیدن یک شلوار جین به همراه پیراهن فلانلی می تواند بهترین انتخاب شما برای تیپ آخر هفته‌تان باشد. یک دست شلوار جین مشکی به همراه پیراهن دکمه دار خاکستری ست شده با کفش های قایقی گزینه مناسبی است، به آن فکر کنید. برای حرفه ای تر شدن این تیپ می توانید یک جفت جوراب خاکستری پشمی نیز بپوشید و از تیپ خود لذت ببرید.

۳ راه برای پوشیدن کفش های قایقی

۳- تیپ بیرون از خانه

تیپ پاییزه نیز با کفش قایقی زیباتر می شود. بر خلاف تابستان که بهتر است کفش های قایقی را با جوراب مخفی بپوشید و روی پا و قوزک آن را به نمایش بگذارید در پاییز پوشیدن جوراب های پشمی به همراه کفش قایقی یا کالج را پیشنهاد می کنیم. می توانید راحتی و گرم تر بودن را با اضافه کردن تیشرت های کلاسیک پنه ای به تیپتان بیفزایید.

۳ راه برای پوشیدن کفش های قایقی

مطالب مرتبط:

۱- ۱۲ مدل کفش که هر جنتلمنی باید داشته باشد

۲- اصول ست کردن کفش و شلوار مردانه

۳-  کفش مناسب برای شلوار جیندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :