chadmin در
1,685

مردان فستیوال کن امسال، جسورتر از زنان ظاهر شدند!

مردان فستیوال کن امسال، جسورتر از زنان ظاهر شدند!

جشنواره فیلم کن ۲۰۲۳ به صحنه درخشش لباس‌های مردانه ستاره‌ها تبدیل شده است. جشنواره فیلم کن ۲۰۲۳ محل نمایش و تجلیل از فیلم‌های درخشان است اما به صحنه‌ای برای نمایش نوع خاصی از مد با حال‌وهوای اروپایی هم تبدیل شده است. در کن همه‌چیز کمی تجربی و شاید فرانسوی می‌شود؛ دست دادن‌های رسمی جایشان را به بوسه‌ای بر گونه می‌دهند، اشک شادی بازیگرانی مانند جانی دپ و هریسون فورد به‌آسانی روی گونه‌هایشان می‌غلتد و لباس‌های روی فرش قرمز و رویدادهای جانبی نیز کاملا با این حال‌وهوا همخوانی دارند.

استایل مردان در کن

این جشنواره که در بلوار کروآزت شهر کن برگزار می‌شود، از سال ۱۹۴۶ حضور افرادی مانند شاه چارلز، آستین باتلر، تیموتی شالامه و لئوناردو دی‌کاپریو را شاهد بوده است و هر بار در رابطه با لباس‌های ستاره‌ها هم ابداع‌ها و نوآوری‌هایی در آن دیده می‌شود. البته برخی حاضران همچنان به پوشیدن لباس‌های رسمی (کت‌شلوار و کراوات مشکی برای مردان روی فرش قرمز) پایبندند، اما هوای بهاری جنوب فرانسه باعث شده است بعضی ستاره‌های مرد کت‌شلوارهای رسمی را کنار بگذارند و ترکیب‌هایی جسورانه‌تری را امتحان کنند.

مانو ریوس

استایل مردان در کن

مانو ریوس، بازیگر اسپانیایی، با حضور در اولین نمایش فیلم «سبک عجیب زندگی» (Strange Way Of Life)، در لباسی جذاب از سن‌لوران و جواهرات کارتیه حاضر شد.

نوا بک

استایل مردان در کن

نوا بک در کت‌شلواری از والنتینو روی فرش قرمز درخشید.

ایتان هاوک

استایل مردان در کن

ایتان هاوک که به طور منظم در جشنواره فیلم کن حضور می‌یابد، با کت‌شلواری راه‌راه چشم‌ها را به خود خیره کرد.

جانی دپ

استایل مردان در کن

جانی دپ برای شرکت در مراسم شام مادام فیگارو و کریستین دیور در هفتاد‌وششمین جشنواره سالانه فیلم کن در روز چهارشنبه ۱۷ مه، کت‌شلوار راه‌راهی از کارهای دیور با طراحی کیم جونز به تن کرده بود.

جیسون فرناندز

استایل مردان در کن

جیسون فرناندز با نمایش بازوهای بزرگ و حجیمش در پیراهنی بدون آستین و سورمه‌ای رنگ و شلواری مشکی چندین درجه هوای کن را گرم‌تر کرد.

ژو ییلونگ

استایل مردان در کن

ژو ییلونگ ثابت کرد که پاپیون‌ها به این زودی جایی نمی‌روند.

مانو ریوس

استایل مردان در کن

ریوس بار دیگر در کت‌شلواری جذاب از سن لوران روی فرش قرمز رفت.

خوزه کوندسا

استایل مردان در کن

خوزه کوندسا، بازیگر پرتغالی، با پیراهن و شلواری مشکی از سن‌لوران از دیگر مشتریان این نشان تجاری معروف بود.

منبع: ایندیپندنت

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

m در تاریخ 26 می 2023

👏👏👏🌹ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :