مریم فخری در
1,965

دندان‌های زرد جانی دپ از جذابیتش کم نمی‌کند؛ شما عینکتان را عوض کنید!

دندان‌های زرد جانی دپ از جذابیتش کم نمی‌کند؛ شما عینکتان را عوض کنید!

چند روزی می‌شود که دندان‌های زردرنگ جانی دپ در فستیوال کن تبدیل به تیتر یک اخبار شده و کاربران را متعجب کرده است. کاربران معتقدند که جانی دپ به عنوان یکی از ثروتمندترین مردان دنیا باید توجه بیشتری به دندا‌ن‌هایش داشته باشد.اما حقیقت این است که جانی دپ حتی با این ظاهر هم محبوبیت زیادی دارد و این هنر اوست که مورد ستایش است نه صرفا ظاهر او. هرچند که این بازیگر حتی با بالا رفتن سنش هم هنوز یکی از جذاب‌ترین مردان دنیا شناخته می‌شود.

جانی دپ پس از حواشی و جنجال‌هایی که در پی زندگی خصوصی و طلاقش از آمبر هرد پیش آمده بود، چند سال در فیلم‌ها و جشنواره‌های سینمایی حضور نداشت اما امسال با فیلم “ژان دو باری” به دنیای تصویر بازگشت.

دندان‌های جانی دپ

حضور او روی فرش قرمز جشنواره کن و توجه رسانه ها به این بازیگر، نه تنها به دلیل بازی فوق‌العاده‌اش به عنوان نقش اول این فیلم، بلکه به دلیل دندان‌های پوسیده و زرد رنگش نیز بود.

دندان‌های جانی دپ

این روزها که یکسال از دادگاه جنجالی جانی دپ و آمبر هرد می‌گذرد و آقای دپ پس از مدتی طولانی در یکی از جشنواره‌های مهم سینمایی شرکت کرده است، جزئیات استایل و ظاهر او به شدت زیر ذره‌بین است و همین باعث شده توجه زیادی به دندان‌های او جلب شود. بسیاری از طرفداران پر و پا قرص جانی دپ معتقدند او با هر ظاهری همچنان جذاب است.

دندان‌های جانی دپ

نظر شما در مورد ظاهر جدید این بازیگر پر طرفدار چیه؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

Deangelo Davidson در تاریخ 20 می 2023

I just like the helpful information you provide in your articles

هانا در تاریخ 27 فوریه 2024

مثل همیشه جذابه، بهتر از جانی و جذاب تر از جانی وجود ندارهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :