باز هم جانی دپ و باز هم استایلی که کل جهان را مبهوت خودش کرد؛ مثل همیشه شیک و متفاوت

دیشب افتتاحیه‌ی جشنواره کن در جنوب فرانسه برگزار شد و این جشنواره با اکران فیلم «ژان دو بری» رسما کار خود را شروع کرد. جانی دپ به عنوان نقش اصلی این فیلم، بعد از دوسال در یک جشنواره سینمایی رسمی دیده شد. از بازگشت جانی به میادین حرفه‌ای با عنوان «بازگشت پادشاه» یاد می‌شود.

جانی دپ در کن

جانی دپ در مراسم افتتاحیه با کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید یقه‌بسته‌اش، بسیار ساده و کلاسیک ظاهر شد. ورود او به مراسم با استقبال ویژه‌ی طرفدارانش صورت گرفت.

جانی دپ در کن

نکته قابل توجه در استایل او سرمه‌ی چشمان و گوشواره‌های آویزی بود که جذابیت زیادی را به صورت او بخشیده بود. البته نباید از موهای دم اسبی و همچنین انگشترهای او غافل شد.

جانی دپ در کن

جانی دپ که در فیلم ژان دو بری در نقش شاه لوئی پانزدهم ظاهر شده است، با مایون لوبسکو در نقش ژان دو بری -معشوقه شاه- همبازی است. مایون کارگردانی این فیلم را نیز بر عهده داشته است.

جانی دپ در کن

این روزها که اخبار مهاجرت آمبر هرد به بارسلونا به گوش می‌رسد، جانی در عکس‌ها با دست‌های قفل شده در کنار مایون دیده شد. او قبل از نمایش فیلمش نیز مورد تشویق ایستاده افراد حاضر در سالن قرار گرفت. پارسال در همین روزها نتیجه دادگاه جانی دپ و آمبر هرد به نفع جانی اعلام شد.

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

جانی دپ در کن

نظرتون در مورد این بازیگر دوست‌داشتنی، استایلش در این مراسم و حاشیه‌های پیرامونش چیه؟

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :