باز هم آیشواریا و باز هم لباسی که کل دنیا را متعجب کرد؛ این بازیگر شیفته جلب توجه است!

آیشواریا رای باز هم با لباسش جلب توجه کرد. این هنرپیشه محبوب هندی که تقریبا هر سال روی فرش قرمز فستیوال کن حاضر می‌شود، امسال هم مثل سال‌های گذشته لباسی پوشید که مورد توجه قرار گرفت و کاربران زیادی در شبکه‌های اجتماعی درباره‌اش صحبت کردند. در ادامه نگاهی به این لباس و قیاسی با لباس‌های سال گذشته این سلبریتی داشته‌ایم.

آیشواریا رای در کن

پیراهنی از قطعات کریستال

پیراهن آیشواریا به صورت اختصاصی توسط برند sophie couture طراحی شده بود. برای دوخت این لباس از قطعات کریستال و آلومینیوم استفاده شده و همین قطعات هم باعث درخشان‌تر دیده شدن لباس این بازیگر ۴۹ ساله شد.

آیشواریا رای در کن

طراحی و مدل پیراهن به شکلی بود که اندام آیشواریا را چندان به نمایش نمی‌گذاشت. البته از لباس حجیمی مثل این پیراهن، انتظار بیشتری هم نباید داشته باشیم. تنها قسمت پاپیونی کمر تاحدودی کمر آیشواریا را نشان داده.

آیشواریا رای در کن

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

لباس‌های شلوغ سال گذشته

سال گذشته، آیشواریا را با دو پیراهن متفاوت روی فرش قرمز کن دیدیم. یکی از پیراهن‌ها که پر از گل‌ها و شکوفه‌های پارچه‌ای روی قسمت دامن و قسمتی از بالاتنه بود و پیراهن صورتی‌رنگ خاصی که گفته میشد برای آماده کردن آن ۳۵۰۰ ساعت زمان صرف شده. هر دو پیراهن به اندازه کافی روی فرش قرمز جلب توجه کردند.

آیشواریا رای در کن

آیشواریا رای در کن

پیراهن امسال این هنرپیشه هم دست کمی از دو پیراهن سال گذشته‌اش نداشت و باز هم خودش را به صدر اخبار رساند و در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت. او همچنین پیش از قدم زدن بر روی فرش قرمز این جشنواره، با لباسی سبز رنگ و درخشان در مقابل دوربین عکاسان ژست گرفت.

در تصویر زیر لباسی از آیشواری رای را می‌بینید که او برای رویداد برند بزرگ لورال پوشیده بود. این پیراهن سبز از برند ولنتینو انتخاب شده بود.

(آیشواریا رای سفیر برند لورال است)

آیشواریا رای در کن

نظر شما درباره استایل این بازیگر چیست؟

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شما

فریبا در تاریخ 19 می 2023

بسیار جالب و جذاب
واقعا در هر تیپ لباس برازنده هستند
لباسشون روی فرش قرمز بسیار خاص و شیک و خلاقانه طراحی شده بود

سوما در تاریخ 19 می 2023

واقعا زیباس 👌👌👌👌👌👌ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :