تحریریه چی بپوشم در
3,499

ترندهای جدید کیف پول دخترانه در سال 1403

ترندهای جدید کیف پول دخترانه در سال 1403

کیف پول دخترانه با توجه به کاربرد و اهمیتی که در نوع استایل، ست کردن، زیبایی و… دارد، با دقت انتخاب می‌شود. از طرفی اغلب دختر خانم‌ها تمایل دارند کیف‌های ترند امسال را بشناسند تا جدیدترین استایل‌ها را تجربه کنند.

ترندهای جدید کیف پول دخترانه در سال 1403

ترندهای شیک کیف پول دخترانه

کیف پول دخترانه

کیف پول یک اکسسوری پر کاربرد است، زیرا شرایطی را فراهم می‌کند تا شما تیپ و استایل‌های جذابی داشته باشد. به طور مثال کیف پول را به راحتی می‌توان با شال، روسری، شال گردن، کفش و… ست کرد. همین ویژگی‌های خاص باعث شده که هر دختر شیک‌پوشی به انتخاب کیف پول دخترانه ترند علاقه نشان دهد.

کیف پول با رنگ‌های پاستیلی

اگر طرفدار استایل‌های شاد و جذاب هستید، می‌توانید کیف پول دخترانه پاستیلی را انتخاب کنید. این کیف پول‌ها رنگ‌های نسبتاً خاصی دارند که بی‌نهایت زیبا هستند. این رنگ‌ها را می‌توان به راحتی با طیف رنگی معادل خود ست کرد.

کیف پول‌ دخترانه با طراحی ظریف

کیف پول دخترانه با ایده‌های ظریف طراحی می‌شود. تک شاخ دلبر یکی از ایده‌هایی است که برای طراحی کیف پول بسیار ترند شده است. این کیف پول‌ها معمولاً با یک زنجیر طلایی زیبای تک شاخ دلبر روانه بازار می‌شوند. رنگ کیف پول دخترانه در این نوع سبک‌ها بیشتر آبی آسمانی، مشکی، یاسی و صورتی است.

کیف پول طرح گل

طرح گل همواره یکی از ترندهای کیف پول دخترانه است. در مدل‌های جدید کیف، این گل‌ها به شکل برجسته هستند. به طور مثال در مدل‌های تک گل، این گل‌ها بر روی درب یا دکمه کیف قرار گرفتند. گل‌های بابونه برجسته نیز یکی از الگوهای مورد علاقه بیشتر خانم‌ها است که به کیف پول‌های دخترانه زیبایی بسیاری می‌بخشد. این گل‌های کوچک نیز به شکل برجسته طراحی می‌شوند.

سبک مینیمال

یکی دیگر از جذاب‌ترین و در عین حال ساده‌ترین مدل‌های ترند کیف پول دخترانه، سبک مینیمال است. این سبک‌ها زیبایی و جذابیت را در عین سادگی ارائه می‌کنند. در بیشتر موارد کیف پول‌های دخترانه مینیمال با حک نوشته‌های خاص تولید می‌شوند. ضمن اینکه این کیف پول‌ها خالی از هر گونه تزیین شلوغ و به هم ریختگی هستند.

کیف پول فانتزی دخترانه

الگوهای فانتزی همواره مورد توجه دختران جوان قرار می‌گیرند. این موضوع در مورد کیف پول دخترانه هم وجود دارد. کیف پول‌های فانتزی با الهام گرفتن از شخصیت‌های کارتونی مانند تک شاخ دلبر طراحی شده‌اند. در واقع این مدل‌ها هم جذابیت دارند و هم تنوع بسیاری از نظر طرح و الگو خواهند داشت. از طرفی الگوهای فانتزی کیف پول طراحی متفاوتی را رقم می‌زنند. به طور مثال برای سبک فانتزی تک شاخ دلبر از ایده‌هایی مانند شاخ و یا گوش‌ها کمک گرفته می‌شود. این گوش‌ها از قاب کیف پول بیرون می‌زنند تا فانتزی بودن آن را بهتر نشان دهند. در بیشتر موارد مدل‌های ترند کیف پول دخترانه فانتزی طوری طراحی شده‌اند که برای گروه سنی زیر 25 سال مناسب باشند.

گربه هم یکی دیگر از مدل‌های فانتزی ترند کیف پول دخترانه است. برای طراحی کیف پول‌های دخترانه هر شخصیت کارتونی یا حیوانی مانند گربه با ویژگی‌های خاصی که دارد، به شکل اغراق‌آمیز طراحی می‌شود. مثلاً گربه‌ای که برای طراحی کیف پول در نظر گرفته شده چشم‌های بسیار درشتی دارد یا بیش از حد ملوس است.

الگوهای فانتزی می‌توانند به شکل برجسته شبیه آنچه بر روی قاب گوشی مشاهده می‌کنیم نیز طراحی می‌شوند. این الگوها ممکن است یک قورباغه، خرگوش یا حتی یک فیل دوست‌داشتنی باشند.

کیف پول زنانه

کیف مینیاتوری

کیف پول دخترانه ترند 1403 معمولاً در سایزهای کوچک طراحی شده است، بنابراین شما می‌توانید به راحتی آن‌ها را در کیف‌های رودوشی یا دستی حمل کنید. البته کوچک بودن کیف پول به معنای غیر قابل استفاده بودن آن‌ها نیست. در واقع این کیف‌ها علیرغم کوچک بودن بسیار جادار و جیب‌دار تولید شده‌اند. طوری که می‌توانید به راحتی انواع کارت، اسکناس بانکی و… را در آن قرار دهید. این مدل کیف‌ها با بندهای ظریف و نرم تولید شده‌اند که شما می‌توانید آن‌ها را دور مچ دست بپیچید. به این مدل کیف پول دخترانه ترند شده، کیف مینیاتوری می‌گویند.

کیف پول پاکتی

کیف پول دخترانه مدل پاکتی یکی از الگوهای ترند شده 1403 است. این کیف‌ها به شکل پاکت نامه طراحی شدند و خاص هستند. این سبک طراحی به شما کمک می‌کند بسیاری از مدارک خود را به راحتی در جیب‌های کیف جای دهید.

نکات مهم برای خرید کیف پول

برای انتخاب کیف پول دخترانه به چند ویژگی مهم توجه کنید:

  • اول اینکه خرید کیف پول را از فروشگاه معتبر و مطمئن مانند سایت جانبی انجام دهید، چرا که تنها در این صورت از کیفیت اجناس مطمئن خواهید بود.
  • دوم اینکه به جنس کیف پول توجه کنید. برخی از کیف‌ها متریال بی‌کیفیتی دارند. بیشتر افراد گمان می‌کنند تنها متریال چرم می‌توانند جنس مناسبی برای تولید کیف باشند. این در حالی است که بسیاری از مواد مصنوعی نیز کیفیت خوبی برای تولید کیف دارند.
  • سوم اینکه به سایز کیف پول توجه کنید. یک کیف پول باید بتواند انواع اسکناس، چک، کارت‌های بانکی و انواع مدارک شما را در خود جای دهد، از این رو لازم است پیش از خرید از مناسب بودن و استاندارد بودن سایز کیف مطمئن شوید.
  • چهارم اینکه در هنگام خرید کیف پول دخترانه به رنگ و طرح آن توجه کنید. چرا که در این صورت می‌توانید کیف پول را با دیگر اکسسوری‌ها یا استایل ست کنید.
  • نوع دوخت و طراحی کیف پول یکی از مواردی است که در خرید آن اهمیت دارد. این دوخت باید با کیفیت باشد، چرا که تنها در این صورت می‌توانید یک کیف بادوام و مستحکم داشته باشید. البته علاوه بر دوخت، نوع متریال نیز در این دوام و استحکام تاثیر زیادی دارد.

جدیدترین انواع کیف پول دخترانه و زنانه

کیف دخترانه

برای انتخاب کیف پول دخترانه می‌توانید از طرح‌های فانتزی کمک بگیرید. طرح‌های فانتزی با تنوع رنگ روانه بازار می‎شوند. از طرفی با توجه به اینکه این طرح‌ها از الگوهای مختلفی نظیر حیوانات، شخصیت‌های کارتونی و… الهام می‌گیرند، می‌توانند دربرگیرنده سلیقه‌های مختلف باشند. گربه، خرگوش، تک شاخ دلبر، فیل، کیتی، قلب، گل و… از مواردی هستند که برای ساخت کیف پول‌های دخترانه بسیار ترند شده‌اند.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :