chadmin در
0

چگونه کمربند مردانه مناسب بخرم؟

چگونه کمربند مردانه مناسب بخرم؟

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که افرادی را مشاهده کنید که کمربندهایی کوتاه و یا با سگک های عجیب و غریب با لباس های رسمی خود می پوشند. البته انتخاب کمربند مردانه مناسب کار بسیار سختی نیست. کارشناسان چی بپوشم در مقاله «چگونه کمربند مردانه مناسب بخرم؟» به شما آموزش خواهند داد، با ما همراه باشید.

چگونه یک کمربند مردانه مناسب بخرم؟

۱- انتخاب طول کمربند مردانه

طول کمربند یکی از پارامترهایی است که در زیبایی لباس آقایان بسیار تاثیر گذار است. طول کمربند باید به اندازه ای باشد که حداقل بعد از عبور از سگک مقداری از آن  باقی بماند. طول کمربند نباید به قدری کوتاه باشد که با سختی در سوراخ اول بسته شود.

به هر حال اگر قصد خرید کمربند مناسب برای خود را دارید، حتما دو تا سه سایز آن را بزرگتر از سایز شلوار خود خریداری کنید. اگر سایز خود را نمی دانید کافی است کمربند را به دور کمر خود بپیچید تا اندازه سرانگشتی آن را بدست آورید.

چگونه یک کمربند مردانه مناسب بخرم؟

۲- انتخاب سگک کمربند مردانه

توجه داشته باشید که اگر قصد پوشیدن کت و شلوار و لباس رسمی دارید، سگک کمربند شما باید کوچک و ظریف باشد. هرچند امروزه کمربندهایی با سگک های بزرگ مد شده است اما توجه داشته باشید که این دسته از کمربندها برای شلوار جین و تیپ های غیر رسمی مناسب است.

همچنین به یاد داشته باشید که اگر از دکمه سردست استفاده می کنید، سگک کمربند، دکمه ها و گیره کراوات شما باید از یک جنس بوده و دارای  رنگ و لعاب مشابه  باشند.  (مثلا اگر دکمه سردست شما نقره ای، سایر اقلام نیز باید نقره ای باشند)

چگونه یک کمربند مردانه مناسب بخرم؟

۳- انتخاب رنگ کمربند مردانه

این قاعده را همواره به یاد داشته باشید که چرم با چرم ست می شود. به عنوان مثال اگر کفش چرم شما به رنگ قهوه ای است بنابراین کمربند شما نیز باید قهوه ای رنگ باشد.

به هر حال خرید کمربند مردانه گاهی اوقات می تواند بسیار گرانقیمت باشد. همچنین  قیمت آن  به عوامل مختلفی چون: برند سازنده آن، جنس کمربند و… بستگی دارد.

مطالب مرتبط:

۱- روش انتخاب کمربند مناسب

۲- نکاتی برای آقایان خوشتیپ در سفر

۳- ۶ راهکار ساده برای خوشتیپ تر شدندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :