انتخاب صحیح دستمال جیبی

0

دستمال جیبی – پوشت – یک اکسسوری ضروری برای آقایان در مراسم دامادی آن‌هاست، اما برای انتخاب آن در چنین شب بزرگی باید به چه نکاتی توجه کرد:
اغلب می بینیم، ساقدوش های داماد شبیه هم لباس می پوشند و این شباهت را اکثرا با ست کردن پوشت ها انجام می دهند. به طور سنتی این انتخاب بر اساس تشابه کراوات و پوشت صورت می گیرد، ولی جدیدا داماد و دوستانش ترجیح می دهند از یک فروشگاه خرید کنند تا لباس هایشان با تفاوت کم در مورد رنگ باشند.

شرکت رمپلی بزرگترین و تخصصی ترین الگوها را در انتخاب لوازم جانبی ضروری لباس به مردم ارایه می دهد. طرح های اصلی این شرکت برای دستمال جیبی آثار هنری برخی از بزرگترین گالری های هنری جهان است.
این موضوع برای شب عروسی، یا مراسم رسمی مهم ضروری است بنابراین چند مورد را در اینجا بیان می کنیم تا در انتخاب‌تان در نظر بگیرید. ابریشم یک انتخاب درست است که احساس اعتماد به نفس به شما خواهد داد. طرح های هنری زیبایی بر روی ابریشم چاپ می شود که به جای دستمال های تک رنگ می توانید از آن ها استفاده کنید.

دستمال جیبی را می‌توانید همراه با کراوات، پاپیون، یا بدون آن‌ها استفاده کنید. ولی توجه کنید دستمال جیبی و کراوات یا پاپیون نباید از یک رنگ باشند. خوب است که رنگ‌شان متناسب باشد اما بهتر است یک رنگ نباشند.

طرز استفاده صحیح از دستمال جیبی

از دستمال های ساده برای تا های ساده و نوک تیز، از طرح های شلوغ برای تاهایی با شکل شلوغ و از دستمال حاشیه دار برای تا به شکل گلبرگی استفاده کنید.

طرز استفاده صحیح از دستمال جیبی
دستمال جیبی ابریشمی با مدل مربعی با سایز 42 تا 45 سانتی متر بهترین سایز برای دستمال جیبی است که می توان از آن در مراسم مهم استفاده کرد بدون اینکه در جیب شما  برجستگی ایجاد شود و یا به داخل جیب سر بخورد.
از نوک تیز تا کردن یک دستمال جیبی یا زمینه سفید با یک پیراهن تیره استفاده کنید. مدل های نوک تیز زیادی برای تا کردن دستمال جیبی های مربعی وجود دارد، این مدل از تا زدن دستمال شما را جذاب و متفاوت خواهد کرد.
دستمال جیبی عروسی‌تان را تبدیل به یک شی با ارزش کنید. شرکت رمپلی در ارایه خدمات به مشتریانش، اقدام به چاپ  دستمال های جیبی با طرح مورد علاقه آقای داماد بر روی پارچه مورد علاقش کرده، و جزییاتی مثل تاریخ عروسی را به عنوان یادگاری از بهترین شب هر مردی در زندگیش، درگوشه ای از آن ثبت می کند، انجام این کار را به شما نیز پیشنهاد می کنیم.

مطالب مرتبط:

1- اصول انتخاب پوشت مناسب

2- نحوه تا زدن پوشت

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :