بهراد در
0

تو بیست سالگی چی بپوشم؟

تو بیست سالگی چی بپوشم؟

وقتی از 18 سالگی میگذریم، دیگه کمتر نگران درس و و مشق هستیم و کم کم داریم به جایی میرسیم که باید نگران قبض برق و خاموش کردن کولر باشیم. ولی اینکه تو بیست سالگی چی بپوشم ذهن خیلیا رو به خودش معطوف کرده. (من نه ها خودتون) متاسفانه فشن با سن شما بالا نمیره و همیشه با بالا رفتن سن هم انتخاب های شما کمتر میشه و هم سلیقه شما هم معلوم تر میشه و محدود تر. در این مقاله چی بپوشم میخواهیم چند تا مدل لباس برای 20 سالگی رو معرفی کنیم.

تو بیست سالگی چی بپوشم یک سوال کلیشه ای برای این سن محسوب میشه، چرا که افراد تو این سن دوست دارند مرکز توجه باشند و متاسفانه امروزا با برداشتن ابرو و استفاده از صد قلم آرایش میخوان به این هدف برسن که واقعا اشتباهه. یادتون باشه شما باید با مردونگی خودتون بقیه رو جذب کنید نه به هر قیمتی. البته افرادی که یکم مشکل دارند، هر جور دوست دارند کار کنند. روی صحبت من با شما نیست.

جالبترین قسمت 20 سالگی اینه که میتونی بری تو یک بوتیک و بدونی که همه چیز برای تو ساخته شده چرا که اصلا هدف اصلی صنعت مد، همین سن هستش. تو این سن باید دنبال استایل خودتون باشید و چیزی رو پیدا کنید که در نهایت شخصیت شما رو تو سنین بالاتر شکل میده، پس صحیح و خطا کردن اجتناب ناپذیره. (برداشتن ابرو اجتناب پذیره ها)

تو بیست سالگی چی بپوشم تو بیست سالگی چی بپوشم تو بیست سالگی چی بپوشم

مطالب مرتبط:

1- لباس هایی که شما را پیر می کنند!

2- چگونه مانند یک جنتلمن لباس بپوشم؟

3- چگونه کمد لباس هایتان را مرتب کنید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :