۵ نکته برای خوش تیپ شدن آقایان

آیا شما به آقایان خوش تیپ حسادت می‌کنید و نمی‌دانید آن‌ها چطور جذاب شده‌اند؟ آیا قصد دارید تیپ خود را بهتر کنید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ نگران نباشید، این کار راز خاص و پیچیده‌ای ندارد و فقط به رعایت چند نکته کلیدی نیاز دارد. این نکته ساده اما پر اهمیت می‌توانند هر کسی را خوش تیپ‌تر و جذاب‌تر کنند. ۵ نکته برای خوش تیپ شدن آقایان را در این مطلب بخوانید.

ad banner

۵ نکته برای خوش تیپ شدن آقایان

۱- توجه به اندازه بودن لباس

اگرچه این نکته ساده و تکراری به نظر می‌رسد اما یکی از معمول‌ترین اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن اندازه نبودن لباس‌هایشان است. لباس مردانه باید فیت باشد و بسته به مدل آن فرم اندام شما را دنبال کند. طول شلوار، طول کت، طول آستین‌ها و تنگی و گشادی قسمت‌های مختلف را همیشه در انتخاب لباس بررسی کنید.

خوش تیپ شدن آقایان

خوش تیپ شدن آقایان

۲- توجه به اهمیت کفش

کفش حیاتی‌ترین بخش استایل شما هستند، معلوم نیست چرا ولی خانم‌ها به این بخش بیش از لباس‌های دیگر توجه می‌کنند و باید کفشی داشته باشید که زیبا و شیک و متناسب با لباس‌ها و البته تمیز باشد.

خوش تیپ شدن آقایان

خوش تیپ شدن آقایان

۳- داشتن الگوی مناسب

هر کسی نیاز به یک نمونه و الگو برای تقلید کردن دارد. البته منظور ما تقلید صرف نیست بلکه شما باید استایل شخصی خود را داشته باشید اما کمک گرفتن از تصاویر استایل چهره‌های شاخص (مثلگابریل مکت) می‌تواند استایل شما را بهبود ببخشد.

خوش تیپ شدن آقایان

خوش تیپ شدن آقایان

۴- رعایت اصل سادگی

وقتی در انتخاب لباس‌ها شک دارید و یا زمان کافی برای فکر کردن ندارید ساده باشید، ساده‌ترین لباس‌ها را انتخاب کنید و با هم ترکیب کنید. مطمئن باشید نتیجه قابل قبولی خواهید گرفت.

خوش تیپ شدن آقایان

خوش تیپ شدن آقایان

۵- توجه به تناسب اندام

هرچقدر هم که خوش لباس باشید اگر اندام متناسب نداشته باشید به نظر کسی جذاب نخواهید بود. پس حتما رژیم غذایی مناسب و ورزش را در برنامه روزانه خود بگنجانید.

مطالب مرتبط:

۱- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تا کنون

۲- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

۳- ۴ راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

salaheddin در تاریخ 14 ژانویه 2017

مطلب مفیدی بود ممنون و انتخاب عکس شاهکار کاملا ب مطلبتون مرتبط بود. فیلم Crazy, Stupid, Love عالی بود و این ک انتخاب درست لباس برای یک مرد معجزه میکنه. اما ستون و رایان گاسلینگ شیک و خوش پوش ازین فیلم فان شروع کردن و حالا در La La Land می درخشند.ممنون از حسن انتخابتون.

مهشید در تاریخ 21 ژانویه 2017

لطف دارید ما هم خوشحالیم که خواننده های فهیم و مطلعی مثل شما داریمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :