محمد رضا اهوارکی در
0

آقایان: برای دوران نامزدی چی بپوشم؟

آقایان: برای دوران نامزدی چی بپوشم؟

این مساله شاید برای خیلی از افراد مساله ی بزرگی باشد ولی اگر چند اصل ساده را در این زمینه بدانید دیگر این همه استرس را برای دوران نامزدی نخواهید داشت. آقایان: برای دوران نامزدی چی بپوشم؟ با ما همراه باشید.

  • البته این صحیح است که شما باید در قرار اول کمی رسمی لباس بپوشید که نشان دهید برای این کار وقت گذاشته اید و برایتان مهم است. کت و شلوار زیادی رسمی است و ما به شما پوشیدن یک دست بلیزر تیره را به همراه شلوارجین تاحدودی چسبان با رنگ روشن و یک پیراهن سفید پیشنهاد می کنیم. این روش یک تیپ فوق العاده زیبا برای شما می سازد و از طرفی به دلیل پوشیدن جین خیلی رسمی هم نیست.

 

  • رنگ های ساده برای بلیزر خوب است ولی انتخاب کردن بلیزر های طرح دار و الگودار که بتواند چشم‌گیر باشد هم گزینه ی برتری است و تا حدودی پیچیدگی به شخصیت شما اضافه می کند. از طرفی حواستان باشد که خیلی هم خودتان را درگیر مدل ها نکنید و طرح‌های خیلی پر را انتخاب نکنید. هرچه کلاسیک تر جلوه کنید بهتر است.

 

  • اگر خیلی اهل تیپ های کلاسیک نیستید ما به شما بافت را پیشنهاد می کنیم مخصوصا بافت های یقه شالی. این مدل بافت ها چیزی میان مدل های کلاسیک و مدرن هستند. از طرفی شما را رسمی جلوه می دهد و از طرفی طرح آن کمی بیخیالی به شخصیت تان اضافه می کند که در قرار اول خوب است!

آقایان: برای دوران نامزدی چی بپوشم؟

 

  • این مدل بافت ها و ژاکت ها به سادگی با بدن شما فیت می شوند و در قسمت سرشانه ها و آستین ها تیپ شما کم نمی آورد و انتهای آن هم زیر بالای کمربند شما تمام می شود. سعی نکنید که آن را روی شکمتان قرار دهید که باعث کشیده شدن آن و جلوه دادن آن شبیه سویشرت می شود. اگر حس می کنید بافت برای شما کمی بزرگ است قسمت کمر آن را کمی به داخل تا کنید.

 

  • از طرفی کفش ها را فراموش نکنید. اولین و مهمترین چیزی که خانم ها به آن توجه می کنند کفش تان است. در ماه های سرد پیشنهاد ما چرم و چرم جیر است و در ماه های گرم تر کفش های قایقی یا کالج یا مدل های ساده تر چرمی را پیشنهاد می کنیم.

 

  • مهم نیست که چه می پوشید همیشه به دنبال این باشید که آیتم‌هایی انتخاب کنید که شما را لاغر تر نشان می دهند و شما در آنها راحتید. زیرا که طرز لباس پوشیدن شما شدیدا می تواند روی اعتماد به نفس شما تاثیر بگذارد.

مطالب مرتبط:

1- در قرار اول چی بپوشم؟

2- ۸ قانون ساده ی مد برای خانم ها

3- اصول خرید شلوار جین مناسب

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :