محمد رضا اهوارکی در
0

۸ قانون ساده ی مد برای خانم های خوشتیپ

۸ قانون ساده ی مد برای خانم های خوشتیپ

این مقاله را برای خانم های خوشتیپی که همیشه پیگیر سایت چی بپوشم هستند و آخرین اخبار مد را دنبال می کنند تدارک دیده ایم. ۸ قانون ساده ی مد برای خانم های خوشتیپ چیست؟ و چگونه می توان با رعایت این موارد تیپ شما تحول بزرگی خواهد داشت. با ما همراه باشید.

۱- لباس پوشیدن نوعی برقراری ارتباط است

حتما تا به حال زبان بدن یا Body language به گوشتان خورده است. شما با زبان بدن با دیگران ارتباط برقرار می کنید و خیلی از چیزهایی که خودآگاه شما از آن مطلع نیست را به صورت ناخوداگاه به دیگران منتقل می کنید. لباس پوشیدن شما نیز یکی از همین روش های انتقال مفهوم است. شما با لباسی که می پوشید با دیگران ارتباط برقرار می کنید. به آن ها ابراز علاقه می کنید و یا موضع تان را نسبت به آنها مشخص می کنید.

۲- نحوه ی لباس پوشیدن شما پاسخی است به موقعیتی که در آن قرار دارید

دقت کرده اید که برای هر جایی که می روید یک اصولی برای لباس پوشیدن وجود دارد؟ شما لباسی که در محل کار می پوشید را نمی توانید در مهمانی به تن کنید و بلعکس. پس لباسی که شما در موقعیت می پوشید پاسخی است به همان موقعیت و نحوه ی حضور شما در آن.

۳- اندازه بودن لباس ها مهمترین نکته است

از ارکانی که همیشه در این سایت سعی بر آن بوده که اهمیتش مشخص شود همین نکته است. لباس شما اگر اندازه ی تنتان نباشد به هیچ وجه قادر به داشتن یک تیپ عالی نیستید. لباس تنگ یا گشاد و افتاده هیکل شما را نیز خراب می کند. پس مهمترین و اولین نکته ای که باید به آن دقت کنید اندازه بودن لباستان است.

۴- یک دست شلوار جین ارزش سرمایه گذاری دارد

شلوار جین از مواردی است که هیچ گاه از مد نمی افتد. شما هر چقدر هم که روی ان سرمایه گذاری کنید نتیجه می گیرید. ولی شاید با خودتان بگویید من از طرفداران جین نیستم. حتی اگر طرفدار جدی جین هم نیستید پیشنهاد ما به شما داشتن یک شلوار جین و پوشیدن آن در موقعیتهای مختلف است.

۸ قانون ساده ی مد برای خانم های خوشتیپ

۵- لباس پوشیدن نیمش به مخاطب شما بستگی دارد و نیمش به شخصیت شما

همیشه موقعیت را برای لباس پوشیدن بسنجید. اگر از یک لباس خوشتان آمده است دلیل نمی شود آن را در محل کار بپوشید. سعی کنید مخاطب خود را پیدا کرده و با توجه به آن لباس به تن کنید.

۶- دانستن زمان دقیق انتخاب ترند ها مهم است

با اینکه همیشه ما شما را تشویق می کنیم که جدیدترین ها و متنوع ترین مدل های لباس ها را انتخاب کنید ولی شناختن زمان و مکان امتحان کردن آن ها هم مهم است. شلواری که سال پیش مد بوده را امسال پوشیدن کاری بیهوده است. اگر یک آیتم خیلی محبوب شما که دلیلی ندارد در یک عروسی دیده شود را در عروسی بپوشید به چشم نخواهد آمد. پس به این مسائل دقت کنید.

۷- حقه های کوچک فشن می تواند تیپ شما را متحول کند

با راهکارهای ساده ی فشن و حقه های بسیار ساده ای که در سایت ما وجود دارد به راحتی می توانید تیپتان را متحول کنید. پوشیدن یک شال خاص در یک قرار ملاقات و یا ست کردن نوع خاصی از جواهر در یک عروسی لم هایی هستند که به راحتی می توانند تیپ شما را متحول کنند.

۸- برای خودتان امضا داشته باشید

همیشه سعی کنید یک لباس خاص و یا یک تیپ خاص را به عنوان تیپ همیشگی‌تان داشته باشید. اصطلاحا برای خودتان امضا تعیین کنید و کاری کنید تا همه شما را با آن بشناسند. امیدواریم ۸ قانون ساده ی مد برای خانم های خوشتیپ برایتان کاربردی بوده باشد.

مطالب مرتبط:

1- ۱۵ عادت خانم های خوشتتپ

2- ۵ لباس ضروری در کمد خانم های شیک پوش

3- اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :