chadmin در
0

لباس هایی که شما را پیر می کنند!

لباس هایی که شما را پیر می کنند!

 لباس هایی که شما را پیر می کنند! اشتباه در انتخاب لباس می تواند باعث پیر نشان دادن شما بشود وقتی شما جوان هستید میتوانید هر لباسی بپوشید و همه چیز به شما می آید ولی با بالا رفتن سن انتخاب اشتباه در لباس سال ها سن شما را بالا می برد.

چرا بعضی آدم ها پیرتر از سن خودشون بنظر میرسند ؟

آیا تا حالا کسی رو دیده اید که بخواهد لباسی بپوشد که چاق تر نشانش بدهد ؟ ولی از آن طرف هر روز خیلی از خانم ها را می بینیم بدون آنکه خودشون بدانند لباس هایی را انتخاب می کنند و می پوشند که سن و سالشون را بیشتر از اون چیزی که هست نشون میدهد .چرا خیلی از خانم ها لباس هایی رو می پوشند که پیر تر از سنشون دیده شوند؟ علت آن است که اکثر خانم ها نمی دانند که لباس هایی را که می پوشند پیرتر نشانشان میدهد . در این مقاله 5 شیوه لباس پوشیدن که سن خانم ها رو بیشتر نشان میدهد به شما معرفی می کنیم با تیم چی بپوشم همراه باشید.

 

لباس هایی که شما را پیر می کنند!

 

1 – دامن تنگ ساده ای که به تن گشاد باشد

بله همان طور که از اسمش پیدا است دامن تنگ ساده باید تنگ باشد نه گشاد دامن تنگ ساده اگر گشاد باشد و قد آن هم بلند تا وسط ساق پا باشد میتواند تا بیست سال به سن شما اضافه کند برای این که در دامن تنگ جوان نشان دهید دامن باید کاملأ قالب تن باشد و قد آن بالای زانو قرار بگیرد و بلوزتان هم باید درون دامن برود تا گودی کمر را نشان دهد .

2 – کیف و کفش سرهم

مطمئنأ مادر بزرگ تان در این مورد به شما خیلی سفارش کرده که باید کیف و کفش تان سرهم باشد زیرا وقتی او جوان بود همه خانم های شیک باید این کار را می کردند این کار در ردیف همرنگ بودن روژلب با لاک ناخن و پوشیدن جوراب نایلون قهوه ای قرار دارد و یا به عبارت دیگر فاجعه است خواهش می کنم این کار را نکنید زیرا در دنیای مدرن مد و زیبایی امروز نه تنها اشکالی ندارد که کفش نارنجی را با کیف نقره ای بپوشید بلکه عالی هم هست .

3 – ژاکت و بلوز سرهم

هر چیزی که خیلی ست است باید به آن مشکوک بود مثل ژاکت و بلوز سرهم که این هم یکی دیگر از مدهای زمان مادر بزرگ های ما می باشد پس ژاکت تان را یک رنگ انتخاب کنید و بلوز زیر آن را رنگ دیگر یا حتی میتواند نقش دار باشد .

4 – پاشنه های کلفت

بخصوص از نوع کوتاه / اگر برای راحتی پاشنه های کلفت و کوتاه می پوشید دلیل شما موجه نیست زیرا میتوانید کفش های مدرن و شیک که راحت هم می باشند پیدا کنید .

5 – بلوزهای گشاد و بلند

پوشیدن بلوزهای مردانه گشاد وبلند روی شلوار نشان دهنده این است که شما سعی دارید چیزی را زیر آن پنهان کنید برای اینکه جوان بنظر بیایید بجای آن یک بلوز خوش فرم که تناسب هیکل شما را نشان دهد بپوشید .

 منبع: مجله زندگی

مطالب مرتبط: 

1- معیارهای اصلی انتخاب لباس

2- عوامل موثر در خرید لباس چیست؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

فاطیما در تاریخ 16 دسامبر 2020

درمورانتخاب مدل لباس برای اینکه پیرتر دیده نشیم کاش با عکس نشان میدادید باتشکرارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :