5 مدل لباس مجلسی که باید در کمد لباستان داشته باشید

0

به هر فصل جدیدی که پا می‌گذاریم، باید دنیایی از لباس‌های متنوع نیز همراه آن، به ارمغان بیاوریم. ما در این مقاله مجموعه‌ای از طراحی‌های زیبا و دلنشین را به شما معرفی می‌کنیم. ولی شما باید توجه داشته باشید که لباس‌هایی را که انتخاب می‌کنید، به تیپ و استایل‌تان نزدیک باشد. به نوع برش و نوع دوخت لباس دقت کنید، جنس پارچه را در نظر بگیرید و رنگ‌های مناسب را انتخاب کنید. 5 مدل لباس مجلسی که باید در کمد لباستان داشته باشید!

به تازگی هر چه مدل، پارچه و رنگ لباس‌ها ساده‌تر باشند، محبوبیت و مقبولیت بیشتری در بین خانم‌ها دارند. قطعا در انتخاب لباس‌تان باید دقت داشته باشید که برش‌های آن بر روی اندام‌تان به زیبایی بنشیند. همچنین با استفاده از یک کمربند بر روی کمرتان، می‌توانید جلوه لباس را چندین برابر کنید.

نکته‌ای که اکنون قابل ذکر است، این است که مهم نیست شما تعداد زیادی لباس در کمدتان داشته باشید. بلکه مهم‌تر این است، همان تعداد انگشت شماری که دارید، همه با دقت انتخاب شده باشند، دارای کیفیت بالایی باشند و کاملا بر روی اندام شما بنشینند.

همچنین قابل ذکر است که انتخاب کیف و کفش ست آن و زیورآلات مناسب بسیار به چشمگیر شدن لباس شما کمک می‌کند.

1- پیراهن‌های تابستانی

همیشه این مدل لباس‌های تابستانی ما را به یاد رنگ‌های شاد و متنوع می‌اندازند. پس در انتخاب رنگ، بسیار دقت کنید. زیرا جذابیت ویژه‌ای به پیراهن‌تان می‌بخشد. در نظر داشته باشید که پیراهن‌های بدون آستین و کوتاه، برای این فصل بسیار مناسب است. پارچه‌های ژرژت و ابریشمی به رنگ‌های یاسی، مرجانی و طیف این رنگ‌ها، برای این فصل، خیره کننده محسوب می‌شوند.

5 مدل لباس مجلسی که باید در کمد لباستان داشته باشید

2- پیراهن‌های کلاسیک

قطعا همه زنان باید در کمد لباس خود، پیراهن‌های کلاسیک، برای مراسم‌های مجلل و موقعیت‌های خاص داشته باشند. که توصیه می‌شود این پیراهن‌ها به رنگ‌های سفید یا مشکی باشند. سعی کنید لباستان خوش دوخت باشد.

5 مدل لباس مجلسی که باید در کمد لباستان داشته باشید

3- پیراهن‌های شب

اگر می‌خواهید جذاب، چشم‌گیر و زیباتر از همیشه به نظر بیایید. یک پیراهن نیمه رسمی با قد متوسط، متناسب با اندامتان، همان چیزی است که شما نیاز دارید. پیراهنی از جنس ابریشم به همراه کمربندی از همان جنس بر روی کمر، بهترین انتخاب محسوب می‌شود. این لباس برای مهمانی‌های دوستانه مناسب است. در انتخاب رنگ حتما به رنگ پوست، مو و چشم‌های خود توجه کنید و متناسب با آن، انتخاب‌تان را انجام دهید.

5 مدل لباس مجلسی که باید در کمد لباستان داشته باشید

4- پیراهن‌های ماکسی

در مهمانی‌ها یا موقعیت‌های خاص که می‌خواهید بسیار شیک و زیبا به نظر برسید و زیبایی اندام‌تان بسیار برای شما مهم است. از پیراهن‌هایی با قد بلند بهره ببرید تا بتوانید همراه آن از کفش‌های پاشنه بلند استفاده کنید.

5 مدل لباس مجلسی که باید در کمد لباستان داشته باشید

5- پیراهن‌های مهمانی

هنگامی که شما به مهمانی و مراسم‌های مجلل دعوت می‌شوید، معمولا از پیراهن‌هایی به رنگ مشکی استفاده می‌کنید. ما پیراهن‌های مناسب مهمانی را در دسته‌ای جداگانه قرار دادیم، تا بگوییم برای مهمانی‌ها و مراسم‌های خاص انتخاب پیراهن مشکی اشتباه است. زیرا ما رنگ‌های بسیار متنوع و زیبایی داریم که می‌‎توانیم به جای رنگ مشکی از آن‌ها استفاده کنیم. سعی کنید در این مهمانی‌ها، لباسی متفاوت به تن کنید، مانند پیراهن‌های زرق و برق‌دار پولک دوزی شده یا دارای گلدوزی‌های خاص.

5 مدل لباس مجلسی که باید در کمد لباستان داشته باشید

مطالب مرتبط:

1- قوانین خانم‌های خوش‌تیپ برای پوشیدن لباس مجلسی

2- هماهنگی رنگ‌ها در انتخاب لباس مجلسی

3- ست‌ لباس مجلسی مناسب برای زمستان

حانیه محمد علی
نویسنده: حانیه محمد علی
علاقمند به دنیای مد و هنر. من آينده را دوست دارم، چون بقيه عمرم را بايد در آن بگذرانم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :