برای شیک‌تر شدن این لباس‌ها را نپوشید

خوش تیپ شدن اصولی دارد که هر کسی باید آن‌ها را بداند و در زندگی به کار بگیرد. بعضی از این اصول قوانین خاصی را برای پوشیدن لباس‌های خاص و ترکیب لباس‌ها با هم پشنهاد می‌کند و برخی قانون‌ها شما را از پوشیدن لباس‌های خاصی منع می‌کند. در این مطلب می‌خواهیم مواردی را بیان کنیم که تیپ شما را خراب می‌کند پس برای شیک‌تر شدن این لباس‌ها را نپوشید.

ad banner

شلوار جین با ظاهر ارزان

هبچ چیزی مانند یک شلوار جین بی‌کیفیت نمی‌تواند استایل شما را خراب کند به ویژه در مورد شلوار جین تنگ حتما از مدل‌های با کیفیت و با قیمت بالا تهیه کنید و از مدل‌های سنگ شور و فاقد قابلیت کشسانی دوری کنید.

لباس سیاه ساده

اگر لباس سیاهی می‌پوشید ترجیحا نباید ساده باشد و یا استایل ساده مشکی خود را با رنگ‌های دیگر کامل کنید تا سطح پایین و ارزان به نظر نرسد.

لباس ورزشی گشاد

اگر علاقمند به پوشیدن لباس‌های سبک اسپورت و لباس‌های ورزشی برای باشگاه یا بیرون هستید نباید از مدل‌های گشاد و شل و ول این لباس‌ها استفاده کنید چون لباس‌های شما ظاهری شلخته و بی‌کیفیت پیدا خواهند کرد.

برای شیک‌تر شدن این لباس‌ها را نپوشید

کفش از مد افتاده

در مورد کفش‌ها باید حساسیت بیشتری به خرج دهید و سعی کنید از مدل‌های کلاسیک کفش استفاده کنید تا نگران از مد افتادن آن نباشید و یا به روزترین و جدیدترین مدل‌ها را به پا کنید.

لباس‌هایی که همه دارند

وقتی یک مد در مراحل آخر عمر خود قرار می‌گیرد همه آن را می‌پوشند. این مرحله زمانی است که شما باید آن لباس را کنار بگذارید تا خوش تیپ‌تر از بقیه باشید.

لباس خیلی تنگ یا خیلی کوتاه

لباس‌های تنگ و کوتاه نه تنها مد روز نیستند بلکه ظاهری از مد افتاده به شما می‌دهند و باعث می‌شوند مورد قضاوت نادرست قرار بگیرید و با خوش تیپی فاصله زیادی داشته باشید.

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :