قوانین خانم‌های خوش‌تیپ برای پوشیدن لباس مجلسی

حتما این موقعیت برای شما آشنا است که به یک مهمانی دوستانه دعوت شده‌اید و نشسته و به کمد لباس‌های خود زل زده‌اید و تصور می‌کنید که چیزی برای پوشیدن ندارید. اما از این به بعد دیگر این اتفاق نخواهد افتاد اگر در لباس پوشیدن خود نکاتی را رعایت کنید تا خوش لباس‌تر از دوستانتان باشید. قوانین خانم‌های خوش‌تیپ برای پوشیدن لباس مجلسی را در این مطلب بخوانید.

ad banner

به لباس بیرون خود توجه کنید

بیشتر خانم‌ها تصور می‌کنند همین که لباس مهمانی را انتخاب کنید کافی است و لباس بیرون اهمیت چندانی ندارد اما دوستان شما را در لباس‌های بیرون هم خواهند دید و لازم است شیک و مرتب و سطح بالا و مناسب مهمانی لباس پوشیده باشید.

قوانین خانم‌های خوش‌تیپ برای پوشیدن لباس مجلسی

ایجاد یک تغییر غیر منتظره در لباس‌ها

این مورد به سلیقه و خلاقیت شما بستگی دارد و برای انجام آن می‌توانید از تیپ افراد مشهور ایده بگیرید مثل پوشیدن نامتقارن لباس‌ها. البته دقت کنید که از آن ور بام نیفتید و با این کار تیپ خود را خراب‌تر نکنید.

قوانین خانم‌های خوش‌تیپ برای پوشیدن لباس مجلسی

یک عنصر مد روز در لباس‌ها داشته باشید

هیچ وقت توصیه نمی‌کنیم که دقیقا بر اساس مد روز لباس بپوشید اما استفاده از یک لباس و اکسسوری که مد روز باشد کمک می‌کند که فردی آگاه به مد به نظر برسید و میان دوستانتان سربلند باشید.

بین استایل کلاسیک و مدرن تعادل برقرار کنید

تعادل شرط اساسی شیک پوشی در مهمانی‌ها است. شما باید این تعادل را میان ساده پوشی و استفاده از لباس‌هایی که هرگز از مد نمی‌افتند و لباس‌هایی که مدرن و مد روز هستند برقرار کنید.

قوانین خانم‌های خوش‌تیپ برای پوشیدن لباس مجلسی

از اکسسوری‌های ساده و مینیمال استفاده کنید

اصل اساسی در شیک پوشی در مهمانی‌ها در استفاده از اکسسوری‌ها و جواهرات ساده و مینیمال است. مسلما یک گردنبند بزرگ و چندلایه مناسب یک مهمانی شیک نیست.

قوانین خانم‌های خوش‌تیپ برای پوشیدن لباس مجلسی

مطالب مرتبط:

۱- توصیه هایی برای انتخاب رنگ لباس مجلسی

۲- نکاتی برای خرید لباس مجلسی

۳- اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

۴- بیوگرافی بلا حدید و نحوه لباس پوشیدن

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :