هماهنگی رنگ‌ها در انتخاب لباس مجلسی

0

تقریبا همه انسان‌ها رنگ خاصی را بیشتر از رنگ‌های دیگر دوست دارند. آیا تا به حال لباسی با رنگ خاصی پوشیده‌اید که رنگ و جلوه خاصی به چهره و صورت شما بدهد و لباس دیگری با همان رنگ ولی طیف متفاوت باعث بیمار و رنگ پریده به نظر رسیدن چهره‌تان شود؟ تاکنون با خود گفته‌اید چه رنگ لباسی انتخاب کنم؟ هماهنگی رنگ‌ها در انتخاب لباس مجلسی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند به این دلیل که همه ما دوست داریم در جمع دوستان و  آشنایان بهترین خود باشیم.

  • رنگ نارنجی، رنگی شگفت‌انگیز و پر‌ انرژی است. پس اگر به دنبال شروع روزی پرهیجان هستید، حتما از این رنگ استفاده کنید.

هماهنگی رنگ‌ها در انتخاب لباس مجلسی

  • و باز ترکیب رنگ‌های فوق‌العاده، اینبار ترکیب رنگ سرمه‌ای و زرد مدنظرمان است. اگر از پوشیدن پیراهن خسته شده‌اید، از یک بلوز و شلوار سرهمی استفاده کنید که بسیار زیبا و شیک محسوب می‌شود، و از یک کت کوتاه، به رنگ زرد بر روی آن استفاده کنید.

هماهنگی رنگ‌ها در انتخاب لباس مجلسی

  • رنگ سرمه‌ای هم‌چنین با رنگ کرم نیز ترکیبی بسیار زیبا می‌سازد. شما می‌توانید از یک پیراهن سرمه‌ای همراه با کمربند کرم و ست کیف و کفش کرم رنگ استفاده کنید.هماهنگی رنگ‌ها در انتخاب لباس مجلسی
  • پیراهن خاکستری، همراه با کت و بوت جیر سرمه‌ای، ستی شیک و رسمی می‌سازد. که شما برای ایجاد کمی تفاوت در آن، می‌توانید از کیف طرح پوست مار استفاده کنید.

هماهنگی رنگ‌ها در انتخاب لباس مجلسی

  • یک ست دخترانه شاد! می‌توانید از یک پیراهن طرح‌دار به رنگ مرجانی استفاده کنید و برای روی لباس خود نیز، یک کت کوتاه چین‌دار انتخاب کنید. و با اضافه کردن زیور آلات به آن ست خود را کامل کنید.هماهنگی رنگ‌ها در انتخاب لباس مجلسی
  • اگر به دنبال ستی رنگی و شاد هستید، این ست بسیار مناسب است و شامل رنگ‌های سفید، آبی تیره و قرمز است. ولی در ترکیب رنگ‌ها باید دقت و ظرافت به خرج دهید تا ستی چشم‌گیر بسازید.

هماهنگی رنگ‌ها در انتخاب لباس مجلسی

  • این ست بسیار شیک و فرمال است. اگر به یک مهمانی یا دورهمی کمی رسمی می‌روید، حتما از این ست استفاده کنید. پیراهنی شامل رنگ‌های صورتی روشن و مشکی، که با کت مشکی و ست کیف و کفش همان رنگ بسیار مناسب به نظر می‌رسد.

هماهنگی رنگ‌ها در انتخاب لباس مجلسی

مطالب مرتبط:

1- راهنمای انتخاب لباس مجلسی سفید

2- مدل‌های لباس مجلسی سال 2017

3- چند مدل لباس مجلسی گیپور

حانیه محمد علی
نویسنده: حانیه محمد علی
علاقمند به دنیای مد و هنر. من آينده را دوست دارم، چون بقيه عمرم را بايد در آن بگذرانم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :