محمد رضا اهوارکی در
0

چگونه کتانی ساق‌بلند بپوشم؟

چگونه کتانی ساق‌بلند بپوشم؟

یکی از جدیدترین مدل های کتانی که میان همه ی افراد و سلبریتی های کشور خودمان حتی همه گیر شده است همین کتانی های ساق بلند هستند. البته در گذشته هم این مدل ها برای مدتی مد بودند ولی به دلیل جنس خوبی که برای آن ها استفاده نمی شد زیاد مورد استقبال قرار نگرفتند. در این مقاله می خواهیم کمی درمورد اصول انتخاب مدل های جدید این کتانی ها با شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید تااین سوال را پاسخ دهیم، بگوییم چگونه کتانی ساق‌بلند بپوشم؟

سایز کتانی 

مهمترین نکته در خرید این کتانی ها اندازه بودن آن است. شاید کمی ساده به نظر برسد اما این قضیه خیلی راحت می تواند عکس چیزی که می پندارید باشد. در انتخاب این کتانی ها همیشه نیم سایز از پایتان کوچکتر را انتخاب کنید. بعد از مدتی این کتانی در پایتان جا باز می کند.

چگونه کتانی ساق‌بلند بپوشم؟

رنگ کتانی

ساق‌بلند ها در سادگی و رنگ محشر هستند. مشکی را در صدر انتخاب هایتان قرار دهید و سپس سفید و بعد از آن رنگ های بلوکی. تزریق رنگ های کوچک به داخل این کتانی ها تا حدی قابل درک است ولی نه اینکه رنگ های خیلی دور از ذهن انتخاب کنید.

چگونه کتانی ساق‌بلند بپوشم؟

تیپ کتانی 

در پستی که راجع به کتانی های کانی وست داشتیم راجع به تیپ های خاصی که با این کتانی ها هم می شود زد تصویرهایی گذاشته بودیم. در این مورد جین بهترین انتخاب است. اگر شلوار جین مشکی انتخاب کنید که بهترین کار را کرده اید ولی شلوار جین معمولی هم با این کتانی ها سازگاری بالایی دارد. ما به شما جین با پاچه های تا زده را پیشنهاد می کنیم.

برای بالا پوش هم کت های اسپرت بهترین گزینه هستند.

نکته ی مهم برای پوشیدن این کتانی ها گره زدن بندهای آن هاست. به هیچ وجه نکذارید بند ها به صورت آویزان از جلوی کتانی معلوم باشند.

مطالب مرتبط:

1- نکات خرید کفش

2- از کفش جیر چه می دانید؟

3- کتانی سفید فقط برای تنیسورها نیستدیدگاه شما

کتانی اورجینال در تاریخ 12 جولای 2016

لطفا ویژگی های کتانی اورجینال هم تو یه پست بررسی کنید . ممنونارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :