بهراد در
0

تا زدن شلوار

تا زدن شلوار

تا زدن شلوار کاری هست که حیلی ها انجام دادند و میدن و همونطور که میدونید فشن هم مثل یک موج سینوسی مدام این مدل را بالا میاره و پایین میبره، پس بهتره یک سری قوانین برای خودتون داشته باشید که هر وقت خواستید بدون توجه به مد، خودتون تا زدن شلوار رو مد کنید. از جایی که اینکار معمولا یکم حجم به انتهای شلوار اضافه میکنه باعث میشه تیپ شما کمی غیر رسمی و ساده بنظر بیاد که خواهان زیادی هم داره. تو این مقاله، چی بپوشم قوانین تا زدن شلوار رو یادتون میده.

single_content ad banner

کی و کجا تا بزنم؟

شلوار هایی که تا زده نشدند معمولا رسمی تر هستن و این مدل معمولا هم قدیمی و هم جدید محسوب میشه ولی خیلی دیده شده که حتی تو مصاحبه های کاری هم افراد شلوار پارچه ای رو تا حدی تا زدن که زیبا هم شده ولی یادتون باشه اینکار مثل راه رفتن روی لبه تیغه ولی یک خواهشی که دارم اینه که حتما جوراب بپوشید، چرا که وقتی شلوار را تا میزنید کمی ارتفاعش کمتر میشه و حداقل من به شخصه اصلا از دیدن پاچه های پشمالوی شما خوشحال نمیشم. هیچکس خوشحال نمیشه، حتی خانواده خودت.

تا زدن شلوار تا زدن شلوار

اندازه این تا چقدر باید بشه؟

تقریبا در این زمینه هر کسی برای خودش عمل میکنه ولی معمول بین 2.5 تا 4 سانت هستش ولی باز شما بسته به شلوارت نگاه کن ببین چطور بهت میاد بعد به من نگی زشت شدم. یک قنون کلی هم اینه که معمولا آدم هایی که قدشون بلندتره تا زدن شلوار بیشتر بهشون میاد ولی به قول یکی از دوستان برای فرشته ها قانونی صادر نشده. خودم رو گفتم، شما به خودت نگیر.

تا زدن شلوار تا زدن شلوار

شلوار های که راسته نباشند، ظاهر خیلی بهتری با این تا زدن بدست میارن ولی بازم میل خودتونه.

مطالب مربط:

1- ۳ قانون ساده برای تا زدن شلوار جین

2- ۵ روش تا زدن آستین پیراهن مردانه

3- راهکاری ساده برای استفاده از شلوار جین قدیمیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :