مدیر سایت در
0

5 روش تا زدن آستین پیراهن مردانه

5 روش تا زدن آستین پیراهن مردانه

شاید در گذشته های نه چندان دور هنگامی که آقایان آستین پیراهن خود را تا می زدند، قصد انجام دعوا و یا کار فیزیکی را داشتند!اما امروزه همه چیز فرق کرده، تا زدن آستین پیراهن به عنوان یک استایل شناخته می شود. تا زدن آستین پیراهن در واقع آزادی عمل و ریلکس بودن را نمایش می دهد.  در ادامه کارشناسان چی بپوشم «5 روش تا زدن آستین پیراهن مردانه» را آموزش خواهند داد.

5 روش تا زدن آستین پیراهن مردانه

1- تا زدن آستین پیراهن  مردانه به مدل AIFA

شاید اسم AIFA  به گوشتان نخورده باشد ولی مطمئنا بارها و بارها آستین پیراهن خود را به این صورت تا زده اید. این مدل تا زدن پیراهن ساده است و تنها با دو بار تا زدن بوجود می آید. همچنین آستین تا زده شده در زیر آرنج هایتان قرار خواهد گرفت. می توانید این مدل را با یک شلوار جین تکمیل نمایید.

5 روش تا زدن آستین پیراهن مردانه

2- تا زدن آستین پیراهن مردانه به مدل سه تا

یکی از قدیمی ترین و در عین حال رایج ترین مدل تا زدن آستین پیراهن مردانه است. در این روش سه مرتبه آستین را تا می زنید. بسته به بلندی دست و پیراهن تان معمولا آخرین تا بر روی آرنج شما قرار خواهد گرفت.

5 روش تا زدن آستین پیراهن مردانه

3- تا زدن آستین پیراهن مردانه به مدل چهار تا

این مدل بیشتر توسط آقایانی استفاده می شود که دارای بازوهایی قوی و بزرگ بوده و یا بر روی دستان خود تاتو دارند. این مدل تا زدن برای پیراهن های اسپرت مناسب است. در این مدل آستین تا زده شده در بالای آرنج قرار خواهد گرفت.

5 روش تا زدن آستین پیراهن مردانه

4- جدیدترین مدل تا زدن آستین پیراهن مردانه

این مدل تا زدن آستین پیراهن مردانه، یکی از انواع مورد علاقه من (مدیر وب سایت چی بپوشم) است. این مدل برای آن دسته از پیراهن های اسپرتی مناسب است که طرح پارچه و یا رنگ  پارچه زیر آستین از سایر بخش های پیراهن متفاوت باشد. این مدل تا زدن پیراهن مردانه را می توانید در تصویر مشاهده کنید.

5 روش تا زدن آستین پیراهن مردانه

5- قدیمی ترین مدل تا زدن آستین پیراهن مردانه

این مدل تا زدن آستین پیراهن مردانه در دهه 60 میلادی در شهر نیویورک بسیار محبوب بود. این مدل تا زدن آستین بعد از گذشت سال های طولانی مجددا توسط دیوید بکهام کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلستان مورد استفاده قرار گرفت. همانگونه که در تصویر هم مشاهده می کنید از یک بند لاستیکی کششان استفاده می شود، نکته مهم در این مدل عدم نمایش بند کشسانی است که در زیر تا پیراهن  پنهان می شود.

مطالب مرتبط: 

1- تاریخچه برند اسپانیایی زارا

2- آیا ساعت های مچی نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند؟

3- آیا رنگ ها بر روحیه انسان تاثیر گذارند؟دیدگاه شما

امیر در تاریخ 29 آگوست 2016

با سلام
بهتر بود توضیحات تکمیلی و بیشتر در کنار هرکدام از تصاویر بمنظور واضح سازی قرار میگرفت و از کلی گوئی و کلیشه وار بودن توضیحات خودداری میشد/
با سپاسارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :