پنج مدل کیف که خانم‌ها باید داشته باشند + پیشنهاد خرید

کیف‌های زنانه تنها وسیله ای برای حمل لوازم ضروری روزانه شما نیستند، بلکه بخش مهمی از اکسسوری‌های شما هستند که نقش مهمی در زیبایی استایل روزمره و رسمی شما دارند و به عبارتی آن را کامل می‌کنند. مدل‌های متنوعی برای کیف زنانه وجود دارد و قطعا شما به همه این مدل‌ها نیاز ندارید اما چند مدل کلی در این میان اهمیت و کاربرد بیشتری دارند و در موقعیت‌های مختلفی به آن‌ها از نظر کارکردی و استایل نیاز پیدا می‌کنید. پنج مدل کیف که خانم‌ها باید داشته باشند را در این مطلب ببینید.

 

پنج مدل کیف ضروری که هر خانمی باید داشته باشد

کیف زنانه بزرگ و جادار

کیف‌های اورسایز علاوه بر اینکه می‌توانند همه چیز را در خود جای دهند تطبیق پذیری بالایی هم دارند. این کیف‌ها از اوایل قرن بیستم معرفی شد و از آن زمان به حضور خود در دنیای مد ادامه داده است چون کاربرد زیادی دارد و همه خانم‌ها به آن نیاز دارند. گاهی هم ضروری است که لوازم زیاد و بزرگی را با خود حمل کنیم. این شرایط در سفرهای کوتاه، خرید‌های روزمره یا رفتن به محل کار پیش می‌آید، مثلا لازم است لپ تاپ خود را برای تعمیر به نمایندگی فروش ببرید و به کیف لپ تاپ خود دسترسی ندارید و در همین زمان شما به یک کیف دستی بزرگ و جادار نیاز پیدا می‌کنید.مدل کیف زنانه

 

 

کیف زنانه متوسط

اگر کیف‌های بزرگ برای شما زیادی بزرگ است و وسایل روزمره شما نمی‌تواند آن را پر کند شما به یک کیف متوسط نیاز دارید. این کیف‌ها مدل‌های متنوعی دارند و برای همه سلیقه‌ها مناسب هستند. کیف مناسب محیط کار باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد از جمله این که جادار باشد، شما چیزهای مختلفی را در محیط کار نیاز خواهید داشت از جمله لوازم شخصی، اداری و حتی خوراکی. پس کیف شما باید جای کافی برای همه این چیزها داشته باشد.

مدل کیف زنانه

 

 

 

کیف کتابی دستی

چند فصلی است که کیف‌های کتابی محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و طراحان مدل‌های خاص و متنوعی از این کیف‌ها را معرفی کرده‌اند که مورد توجه خانم‌های خوش لباس قرار گرفته است. این کیف می‌تواند در گردش‌های روزانه و مهمانی‌ها مورد استفاده قرار گیرد. کیف‌های کتابی از مدل‌های قدیمی و کلاسیک کیف زنانه هستند که قبلا به عنوان کیف مجلسی مورد استفاده قرار می‌گرفتند اما اکنون با معرفی مدل‌های متنوع و جذاب جدید، کاربرد آن‌ها کمی تغییر کرده است و شما می‌توانید از کیف کتابی خود به عنوان یک کیف دستی روزمره هم استفاده کنید.

پنج مدل کیف که خانم‌ها باید داشته باشند

 

 

 

کوله پشتی

شاید کوله پشتی شما را به یاد روزهای مدرسه بیاندازد ولی راحتی در استفاده از آن به خصوص زمانی که چیز سنگینی مثل لپ تاپ حمل می‌کنید داشتن آن را ضروری خواهد کرد.

پنج مدل کیف که خانم‌ها باید داشته باشند

 

 

 

کیف دوشی کوچک

در سال‌های اخیر مینی بگ‌ها یا کیف‌های کوچک زمینه خوبی برای نشان دادن خلاقیت طراحان بوده است و به محبوبیت این کیف‌ها میان خانم‌ها منجر شده است. هرچند این کیف‌ها تنها برای شیک پوشی نیستند و برای زمانی که وسایل زیادی همراه ندارید و می‌خواهید بیرون بروید از جهت کاربردی هم اهمیت پیدا می‌کنند.  چنین کیفی دقیقا همان چیزی است که شما برای یک خرید کوتاه در شهر نیاز دارید و تنها قرار است کیف پول و تلفن همراه خود را با خودتان ببرید.

مدل کیف زنانه

 

 

 

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای مراقبت از انواع کیف

۲- کیف‌های ضروری برای پاییز

۳- چطور آویز چرمی کیف بسازید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :