خانم‌ها چه کیف‌هایی لازم دارند؟

چند کیف در کمد لباس‌ها خود دارید؟ اگر پاسخ بیشتر از ۱۵ عدد است طبق تعریف‌های مد شما یک معتاد به کیف هستید. اگرچه مدل‌های کیف‌ها فصل به فصل تغییر می‌کنند اما کیف‌های کلاسیک هرگز از مد نمی‌افتند و در هر زمانی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. امروزه در دنیای مد روندی را شاهد هستیم که مردم را به خرید کمتر و استفاده بیشتر و طولانی‌تر از لباس‌ها و اکسسوری‌ها دعوت می‌کند. به همین دلیل شما باید کیف‌های کمتری داشته باشید اما کدام کیف‌ها؟ واقعا خانم‌ها چه کیف‌هایی لازم دارند؟

خانم‌ها به طور معمول سه سایز کیف نیاز دارند که داشتن یک کیف مناسب و با کیفیت از هر سه سایز برای هر شخصی با هر موقعیت اجتماعی و شغل کافی و لازم است:

۱- یک کیف بزرگ ۲۴ ساعته برای کارهای روزانه و مشاغل

۲- یک کیف متوسط برای گردش‌های روزانه

۳- یک کیف کوچک برای مجالس و مهمانی‌ها

کیف ۲۴ ساعته

این کیف باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا همه وسایل لازم شما مثل کیف پول، عینک، کتاب، کاغذ و سایدر لوازم در آن جا بگیرد. طرح و رنگ این کیف باید با همه لباس‌های شما هماهنگی داشته باشد و طوری باشد که دیرتر کثیف و کهنه شود. رنگ‌های مشکی، قهوه ای و خاکستری بدون طرح از جنس چرم بهترین انتخاب برای این کیف‌ها است.

خانم‌ها چه کیف‌هایی لازم دارند؟

کیف متوسط

این کیف‌ها سایز متوسط مایل به کوچک یا بزرگ داشته باشند که معمولا دوشی هستند و برای حمل لوازم خیلی ضروری مثل کیف پول و گوشی همراه مناسبند، این کف ها سبک هستند و می‌توانید آن‌ها را با استایل خاصی هماهنگ کنید. امروزه کیف‌های مدل کتابی نیز برای استفاده روزمره باب شده‌اند که در صورت علاقه می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

خانم‌ها چه کیف‌هایی لازم دارند؟

کیف کوچک

خانم‌ها چه کیف‌هایی لازم دارند؟ کیف‌های کوچک تنوع زیادی در طرح و مدل دارند، مدل‌های زنجیر دار، دستی، کتابی و … گزینه‌هایی هستند که می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای مراقبت از انواع کیف

۲- کیف‌های ضروری برای پاییز

۳- چطور آویز چرمی کیف بسازید

۴- راهنمای خرید و انتخاب کوله پشتی مناسب برای مدرسه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :