بهراد در
0

چوب بپوشیم؟

چوب بپوشیم؟

ابزار های خونه ها اوایل فقط از چوب ساخته می شد تا اینکه بعد به آلومینیم و سایر مواد رو آورده شد و در سال های اخیر دوباره به چوب روی آوردند. حالا صنعت مد هم دنبال پوشاندن چوب به تن مردم هسش. سوال اصلی اینجاست که چطوری چوب بپوشیم؟ و راحت هم باشیم. خب جواب در این هست که پوشش های اصلی شما مثل شلوار و پیراهن که از جنس چوب نمی تونه باشه. میتونه؟ (در صورتی که در جواب گیر کردید، جواب درست نه هستش) با چی  بپوشم همراه باشید تا کارهای جدید صنعت مد و اینکه چطور باید چوب بپوشیم رو بفهمیم.

در ابتدا گروهی که به دنبال استفاده از چوب بودند، فقط سازندگان عینک بودند. چند تا ویژگی داره که به شما میگم. اول از همه اینکه خیلی از عینک های معمولی دیگر برند ها مثل ریبن و غیره سبک تر هستن، دوم اینکه هیچ دو عینکی مثل هم نیست. فکرش رو بکن حتی اگه دو تا عینک از یک مدل و از یک کارخانه سفارش بدی، عمرا شبیه هم باشند، پس عینک هر شخص مخصوص همون فرده.

چوب بپوشیم؟

سوم اینکه دوست داره محیط زیست هستن. یعنی اگه یک موقعی عینکت رو توی جنگل جا گذاشتی و چند روز بعد بری سراغش میبینی که داره تجزیه میشه.

چوب بپوشیم؟

در آخر، چهارمین ویژگی این عینک ها ارزون قیمت بودن اونهاست که با قیمتی کمتر از 200 هزار تومن، البته بدون شیشه، ارایه میشه.

چوب بپوشیم؟

ساعت چوبی نخر

اول اینکه نمیشه این ساعت ها ک اصلشون حدود 600 هزار تومنه رو با کت و شلوار بپوشی و بخاطر طبیعت جنسشون باید مراقب باشی که یکدفعه بهش آب نخوره که از کار بیوفته. در قسمت عینک شما قاب پلاستیکی که مفت نمی ارزید رو با چوبی که با دست ساخته شده بود عوض کردید ولی اینجا آهن و چرمی که بسیار خوش ساخت و خوش فرم بودند رو با چی عوض می کنید؟ چوب؟

چوب بپوشیم؟

کراوات چوبی

به تازگی یک شرکت کراوات های چوبی رو هم عرضه کرده که اصلا حالب نیستند. ساعت چوبی خریدی نوکرتم هستم ولی خداییش دیگه کراوات چوبی نخرید که خطر جانی هم داره. چرا؟ حداقل تو ایران حتی اگه کراوات بزنی باید 100 جا خم و راست بشی و تصور کن کراوات کجات فرو میره. من حرفی نمیزنم. خودت یک محاسبه سر انگشتی بکن.

چوب بپوشیم؟

مطالب مرتبط:

1- چهار اکسسوری محبوب این تابستان

2- آقایان خوشتیپ و اکسسوری هایشان

3- اکسسوری هایتان را با توجه به شخصیتتان انتخاب کنید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :