محمد رضا اهوارکی در
0

آقایان خوشتیپ و اکسسوری هایشان

آقایان خوشتیپ و اکسسوری هایشان

اکسسوری ها از مهمترین مواردی است که معمولا آقایان خوشتیپ از آن استفاده می کنند. و باید توجه زیادی به آن ها شود. مخصوصا درتابستان که جز به جز تیپ شما به طور ناخوداگاه توسط چشمان اطرافیان مورد بررسی قرار می گیرد. پس در انتخاب اکسسوری ها دقت کنیم. اگر می خواهید نکاتی درباره ی انتخاب آن ها بدانید با ما همراه باشید.

اکسسوری های شما در تابستان به چند دسته تقسیم می شوند:

  1.  اکسسوری های آویزان از بدنتان
  2. اکسسوری های مربوط به پوشاک
  3.  اکسسوری های قابل حمل شما

در انتخاب این سه دسته دقت بالایی داشته باشید ولی در دسته ی اول باید کمی ظرافت هم به خرج دهید. اکسسوری های آویزان مانند دستبند ساعت مچی، گردنبند و هر چیزی که به نوعی آن را به تنتان گره می کنید باید ظریف ، شیک و مدرن باشند. بند ساعت را مانند پست اخیری که درباره ی آن نوشتیم انتخاب کنید، ظریف و با دقت. دستبند ها نباید طرح دخترانه به خود بگیرند و گردنبند نیز به همین صورت. دستبند به نوعی شخصیت شما را تعیین می کند. در تابستان به دنبال مدل های چرمی آن باشید که هم در این فصل به خنک ماندن دست شما کمک می کند و هم در همه ی موقعیت ها مثل عروسی و بیرون رفتن با دوستان قابل پوشیدن است.

موارد پوشیدنی مثل عینک و کراوات و پاپیون. کمربند و پوشت را برای همه ی موقعیت ها نمی توان پوشید ولی اگر می خواهید انتخاب کنید سعی کنید جدیدترین مدل های روز را برگزینید. مثلا در انتخاب کلاه دقت کنید که هم سبک باشد و هم خنک، برای کراوات و پاپیون باید به جنس و رنگ خیلی دقت کرد که با کت و شلوار یا لباس های شما ست باشد. برای پوشت ما به شما پوشت گل دار را توصیه می کنیم که امسال شدیدا روی بورس است و طرفداران زیادی دارد.

و در نهایت اکسسوری های قابل حمل که شامل کیف پول و یا کیف دستی های مسافرتی می شود و قرار است چیزهای مهمی در آن نگاه داشته شود. پس عاقلانه است که از یک برند خاص و یک جنس خاص انتخاب شود. کیف پول های چرم مشکی و ساک های سبک و قابل حمل از مواردی هستند که باید انتخاب شوند.

در زیر برخی از این اکسسوری ها را مشاهده می کنید:

آقایان خوشتیپ و اکسسوری هایشان آقایان خوشتیپ و اکسسوری هایشان آقایان خوشتیپ و اکسسوری هایشان آقایان خوشتیپ و اکسسوری هایشان آقایان خوشتیپ و اکسسوری هایشان آقایان خوشتیپ و اکسسوری هایشان آقایان خوشتیپ و اکسسوری هایشان آقایان خوشتیپ و اکسسوری هایشان

مطالب مرتبط:

1- انتخاب بند ساعت مچی

2- رایان رینولذز سفیر جدید برند پیراژه

3- فرآیند طراحی عینک های آفتابی جی کریو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :