سارا هنجنی در
0

رایان رینولدز سفیر جدید برند پیاژه

رایان رینولدز سفیر جدید برند پیاژه

برند پیاژه در جدیدترین اقدام تبلیغات یخود از رایان رینولدز بازیگر مشهور کانادایی به عنوان سفیر محصولات خود استفاده نموده است. این برند لاکچری سوییسی که کار خود را از سال 1874 از نموده به تولید ساعت مچی و همچنین جواهرات لوکس می پردازد. 

چند روز پیش مدیرعامل برند پیاژه رایان رینولدز را به علت اینکه توانسته محبوبیت زیادی در میان مردم برای خود پیدا کند و همچنین شهرت وی به عنوان سفیر این برند لاکچری معرفی نمود. متزگر مدیرعامل پیاژه علت این انتخاب را داشتن شخصیت کاریزماتیک رینولدز و همچنین کلاس و تیپ خوب وی معرفی کرد.

همچنین رایان رینولدز که بعد از آقای متزگر صحبت کرد اعلام نمود که تاکنون هیچ برندی به اندازه پیازه دارای خلاقیت، کلاس نبوده است. رینولدز که تاکنون یک بار در سال 2010 به عنوان خوشتیپ ترین بازیگر مرد انتخاب شده اعلام کرد که پیش از این نیز از هواداران این برند لاکچری بوده است. در ادامه ویدیویی کوتاه از مصاحبه رایان رینولدز سفیر جدید برند پیاژه را خواهید دید.

برند پیازه در سال 2008 میلادی به عنوان ششمین برند با پرستیز در جهان معرفی شد این مراسم هر ساله توسط موسسه لاکچری برگزار می شود و برترین برندهای لوکس در جهان رتبه بندی می شوند.

برند پیاژه

برند پیاژه

مطالب مرتبط:

1- Autodromo ساعت لاکچری سالش را عرضه کرد

2- ساعت مچی های گران قیمت برای طرفداران لاکچری

3- تاریخچه برند لاکچری سوئیسی De Grisogono

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :