نگاهی به برند آلتوزارا

0

آلتوزارا یک برند لاکچری لباس های آماده زنانه است که توسط جوزف آلتوزارا در نیویورک در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. رویای آلتوزارا طراحی لباس هایی است که زنان را در عین جذاب بودن قوی و با اعتماد به نفس نشان دهد. در این مطلب نگاهی به برند آلتوزارا و موفقیت هایی که طراح جوان آن در این مدت کوتاه کسب کرده است می اندازیم.

نگاهی به برند آلتوزارا

جوزف آلتوزارا در سال ۱۹۸۳ در پاریس به دنیا آمد. مادرش دورگه چینی و امریکایی و پدرش فرانسوی بود. او در کودکی رقص باله آموخت و سپس به کالج سوارثمور رفت تا در رشته تاریخ هنر تحصیل کند. پس از پایان تحصیلات به نیویورک رفت و مدتی را نزد مارک جیکوبز کار آموزی کرد و به یاد گیری حرفه ای الگو سازی پرداخت. دو سال بعد دوباره به پاریس بازگشت و زمانی که فقط ۲۳ سال داشت به عنوان دستیار اول ریکاردو تیشی در ژیوانشی مشغول به کار شد.

نگاهی به برند آلتوزارا

او در سال ۲۰۰۸ برند خود آلتوزارا را پایه گذاری کرد و دو سال بعد اولین شوی لباس خود را در بهار ۲۰۱۰ برگزار کرد که نویسندگان مجله ووگ از آن به عنوان با شکوه و با اعتماد به نفس یاد کردند. او جوایز متعددی را در طراحی لباس زنانه از ان خود کرده است از جمله جایزه مجمع طراحان مد امریکا در سال ۲۰۱۱٫ همچنین در سال ۲۰۱۲ مجله فوربس او را به عنوان یکی از سی فرد موفق زیر سی سال جهان انتخاب کرد.

نگاهی به برند آلتوزارا

کارهای آلتوزارا تحت تاثیر فرهنگ های متعددی است که از سرزمین های مادری و پدری اش نشات می گیرند. همچنین علاقه اش به باله و تحصیلاتش در نقاط مختلف جهان به وی دیدگاهی چند فرهنگی داده که ترکیبی از شکوه فرانسوی و پراگماتیسم امریکایی و سنت های چینی است، مدرن، زیبا و رویایی.

مطالب مرتبط:

۱- نگاهی به برند ورا وانگ

۲- نگاهی به برند بوتگا ونتا

۳- نگاهی به برند بالمین

۴- ۴ پایتخت مد جهان ، شهرهای پیشرو دنیای مد را بیشتر بشناسید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :