ادامه بررسی هفته مد پاریس بهار و تابستان 2017

۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰

توسط مهفام میرزایی

ادامه بررسی هفته مد پاریس بهار و تابستان 2017

هفته مد پاریس نیز در ادامه هفته های مد برگزار شد و به پایان رسید و برند های پاریسی به معرفی لباس های جدید خود پرداختند که از میان برند های متعدد فرانسوی ما تعدادی را انتخاب کرده ایم و در این مطلب به ادامه بررسی هفته مد پاریس بهار و تابستان 2017 خواهیم پرداخت.

هرمس

نادژ وانی سیبولسکی طراح هرمس پس از معرفی مجموعه امسال خود گفت: “مجموعه های من همیشه با رنگ آغاز می شود و مانند یک سیر و سلوک به اوج می رسد و از طرف دیگر حس ها به صورت عمدی ایجاد می شوند و نه تصادفی”.  این مجموعه در حقیقت بهترین مجموعه معرفی شده توسط سیبولسکی از زمانی است که مدیریت طراحی هرمس را به دست گرفته است. او از حس های پنج گانه و زیبایی بصری به بهترین شکل برای ساخت یک مجموعه بی نقص کمک گرفته است، رنگ هایی مثل صورتی و ارغوانی که زنانگی و ظرافت را با هم دارند.

ادامه بررسی هفته مد پاریس بهار و تابستان 2017

لویی ویتون

نیکولاس گسکوئر طراح برند مطرح لویی ویتون در مجموعه خود به نحوی از معمار معاصر فرانک گری الهام گرفته بود. زن در لباس های طراحی شده گسکوئر مانند قهرمانی است که لباس های خاکستری می پوشد و لباس هایش در اطراف بدن وی افتاده و بدون فرم است که آینده نگر است اما بیشتر از دهه 80 الهام گرفته شده است که دهه محبوب گسکوئر است. طرح های لباس ها از صندلی های چارلز رنی مکینتاش طراح صنعتی قرن 19 گرفته شده بود و نشان می داد که این طراح چه جایگاه مهمی برای معماری و طراحی قائل است.

ادامه بررسی هفته مد پاریس بهار و تابستان 2017

مزون مارگیلا

جان گالیانو طراح خلاق مزون مارگیلا امسال در میان همه برند ها آینده گرایی و فوتوریسم را به اوج رساند چنان که گوی مدل ها مستقیما از قرن آینده به نمایش مد پا گذاشته بودند. در این لباس های سر و ته و پشت و رو که به آن ها عنوان ” گمنامی آستر” داده بودند مشخص نیست چه قسمتی آستر و چه قسمتی خود لباس است. کفش های خاصی که او در این مجموعه استفاده کرد به اضافه سیلوئت های استوانه ای شکل از ویژگی های جالب این مجموعه بود که گالیانو سعی کرده بود به کمک آن ها با خلاقیت جنون آمیزش تصویری شوخ طبعانه را از آینده به ما نشان دهد.

ادامه بررسی هفته مد پاریس بهار و تابستان 2017

استلا مک کارتنی

شعارها در مجموعه های امسال جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده بودند و استلا مک کارتنی نیز که مدتی طولانی به شعار های لباس بدون خز و بدون چرم پایبند است امسال یا شعارهای دیگری مثل “ممنون دخترها” و “عشق همه چیز است” مجموعه خود را معرفی کرد. شعار های وی با حرکات موزون مدل ها در پایان نمایش به معنای واقعی خود رسید و ان ها شادی و آزادی خود را در لباس هایی که به تن داشتند به این شکل به نمایش گذاشتند. پس لباس بهترین مکان برای شعار دادن است.

ادامه بررسی هفته مد پاریس بهار و تابستان 2017

والنیتنو

پیرپائولو بیکولی طراح والنتینو با نقل قول از نیچه می گوید: زمانی پیش می آید که باید گذشته را فراموش کنی تا بتوانی آینده را بسازی. پیکولی در اولین مجموعه ای که پس از جدایی گرازیا به تنهایی برای والنتینو طراحی کرد و آزادی بیشتری حس می کرد اشاراتی به دوران رنسانس داشت که به مجموعه لباس های سفارشی فصل گذشته والنتینو نزدیک بود و نشان می داد که تغییر در ترکیب والنتینو فعلا تغییر محسوسی در طراحی ها به وجود نیاورده است. به هر جال مجموعه ای از لباس های طریف با  رنگ های صورتی و ارغوانی که بسیار جذاب و زیبا بودند مجموعه والنتینو را تشکیل می داد.

ادامه بررسی هفته مد پاریس بهار و تابستان 2017

ایو سن لورن

آنتونی واکارالو طراح ایو سن لورن در مجموعه بهار و تابستان امسال این برند قصد داشت میراثی را که به دست آورده است پررنگ کند. او می گفت هیچ کس نمی تواند همه را راضی کند حتی ایو سن لورن هم نتوانست. لباس های مشکی چرم و مخملی و تور که گویی تکه هایی را کم داشتند همگی یاد آور طرح های پیشگام ایو سن لورن بودند و واکارلو تایید می کند که از کارهای ایو سن لورن در دهه 80 الهام گرفته است.

ادامه بررسی هفته مد پاریس بهار و تابستان 2017

مطالب مرتبط:

1- بررسی هفته مد لندن

2- بررسی هفته مد میلان

3- بررسی هفته مد نیویورک

  • این مقالات بسیار حرفه ای نوشته شدند در هیچ سایتی چنین تحلیل های دقیقی از فشن شوها ندیدم. چی بپوشم دستت درد نکنه عالی هستی

  • آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

    ©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است