چرا به رنگ‌های زمین در لباس‌ها نیاز داریم؟

رنگ‌های زمین به رنگ‌هایی گفته می‌شود که به طیف رنگ‌های تیره و خنثی موجود در طبیعت تعلق دارند. رنگ‌هایی مثل طیف‌های خاکستری، قهوه‌ای، بژ و طیف‌های تیره و مرده سبز و قرمز. این رنگ‌ها کاربرد زیادی در لباس‌های مردانه و زنانه دارند و هر فردی به لباس‌هایی با این طیف از رنگ نیاز دارد تا استایل کاملی داشته باشد. چرا به رنگ‌های زمین در لباس‌ها نیاز داریم؟

چرا به رنگ‌های زمین در لباس‌ها نیاز داریم؟

 

اگرچه بیشتر رنگ‌های لباس‌هایی که در نمایش‌های مد می‌بینیم بیش از اندازه روشن و جلب توجه کننده هستند و در زندگی واقعی قابل استفاده نیستند اما رنگ‌های زمین استثنا هستند و کاملا قابلیت تطبیق با لباس‌های روزمره را دارند. رنگ‌های زمین را می‌توانید در هر چیزی که از زمین استخراج می‌شود ببینید مثل مواد معدنی، خاک، گل و گیاهان. رنگی که شرکت پانتون به عنوان رنگ سال 2017 انتخاب کرد نیز در حیطه رنگ‌های زمین قرار می‌گیرد.

چرا به رنگ‌های زمین در لباس‌ها نیاز داریم؟

 

با انتخاب رنگ‌های زمین به عنوان رنگ لباس‌ها نه تنها رنگ‌های مدل جدید را به استایل خود وارد می‌کنید بلکه تطبیق‌پذیری و قدرت هماهنگی این لباس‌ها را نیز با یکدیگر افزایش می‌دهید و با استفاده از رنگ‌های تیره‌تر در عین این که موقر و متین لباس می‌پوشید این انتخاب نشان از علاقه شما به طبیعت نیز دارد.

رنگ‌های  زمین مختص پوشاک مردانه یا زنانه نیست و با توجه به این که پوشاک مردانه و زنانه روز به روز در حال نزدیک شدن به یکدیگر است هر دو گروه می‌توانند از این رنگ‌ها در لباس‌های خود استفاده کنند.

چرا به رنگ‌های زمین در لباس‌ها نیاز داریم؟

 

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس ها

2- ست کردن رنگ لباس

3- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

 دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :