لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند!

23 ژوئن 2016 ساعت 17:38

توسط محمد رضا اهوارکی

لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند!

آیا تا به حال برایتان سوال پیش آمده که آیا به غیر از شلوار جین که همیشه مد بوده و هست، لباسها و  تیپ ها و ست هایی هم هستند که هیچ گاه از مد نمی افتند؟ جواب شما بله است. یک سری تیپ هستند که هیچگاه از مد نمی افتند و از قدیم الایام مد بوده اند. در این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی آن ها بپردازیم.

1- سویشرت و شلوار رنگی

در این تیپ از حقه ی جلب توجه متضاد استفاده شده است. شلوار رنگی ها به اندازه ی شلوار پارچه ای رسمی نیستند و در عین حال وقتی با پلیور دریک جا قرار می گیرند یک توهم رسمی بودن ایجاد می کند و همین قضیه یک زیبایی خاصی به آن بخشیده است و موجب شده که سال های سال این تیپ قدیمی نشود و ظاهر خود را حفظ کند.

لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند! لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند!

2- تیشرت سفید و شلوار جین سفید

در این قسمت هم باز از حقه ی رنگ ها استفاده شده است. رنگ های هم خانواده در یک تیپ با هم زیبایی خاصی به تیپ شما می بخشند. ولی این تیپ و داشتن آن از کارهای بسیار سخت است. انتخاب خانواده ی مناسب برای رنگ پیراهن و همچنین رنگ شلوار از کارهایی است که انجامش به همین سادگی ها هم نیست. باید در سعی و خطا بهترین رنگ ها را انتخاب کنید.

لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند!

لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند!

3- بلیزر و تی شرت راه راه

بدون اینکه فکر کنید به شما می گوییم که مناسب ترین تیپ برای همه ی فصل ها و همه ی موقعیت ها همین تیپ است. با اینکه هر روشی را امتحان کنید جواب می دهد باید بگوییم اگر یک بلیزر طوسی بپوشید لباس زیر آن هرچه باشد و با هر طرحی باشد با آن ست است. این از خاصیت های بلیزر طوسی رنگ است.

لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند!

لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند!

4- یقه اسکی و کت شش دکمه

این تیپ برای فصل های سرد است و در فصول گرم کاربردی نیست. تیپ اصیل انگلیسی که این روز ها آن را میان دوستان و آشنایان هم زیاد می بینیم. یقه اسکی در این تیپ، قلب آن است و باید خیلی به رنگ و طرح آن توجه کنید.

لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند!

لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند!

5- پیراهن و شلوار پارچه ای

خوب به تیپی محبوب و معروف در کشورمان رسیدیم. این تیپ را زیاد میان آقایان مشاهده می کنیم و دلیل آن هم ساده بودن انتخاب آن است. شلوارهای پارچه ای نرم و سبک مخصوص تابستان هستند و از طرفی انتخاب یک پیراهن نازک و با رنگ مناسب نیز کار آسانی است. دلیل دیگر تغییر استایل است. شما می توانید با تا زدن آستین پیراهن یا پایین زدن آستین پیراهن این تیپ را زیر و رو کنید و تم های مختلفی به آن بدهید.

لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند!

لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند!

مطالب مرتبط:

1- تیپ واقعی شما آن چیزی نیست که می خرید

2- خوشتیپ ترین میان اطرفیانتان باشید

3- سه نکته ای که خانم های خوشتیپ رعایت می کنند

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت مو شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است