محمد رضا اهوارکی در
0

خوشتیپ ترین میان اطرافیانتان باشید! قسمت اول

خوشتیپ ترین میان اطرافیانتان باشید! قسمت اول

اینکه میان کسانی که با آن ها ارتباط دارید خوشتیپ ترین باشید واقعا کار سختی نیست. کمی جسارت می خواهد و کمی هم دانش این کار. جسارت را نه تنها در این کار بلکه در هر کاری به شما توصیه می کنیم، ولی دانش آن را سعی می کنیم در این مقاله ی چند قسمتی با شما در میان بگذاریم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

در طول این مقاله سعی می کنیم با چند نکته دانش کافی را به شما منتقل کنیم. امیدواریم که در این امر موفق باشیم:

خوشتیپ ترین میان اطرافیانتان باشید! قسمت اول

نکته ی اول: با اعتماد به نفس لباس بپوشید

جسارتی که در مقدمه گفنیم اینجا به کارتان می آید. همه ی آقایان چشمان رنگی ندارند که با لباس یا عینکشان ست کنند. اول اینکه به حرف دیگران توجه نکنید و سعی کنید همیشه در جهت بهتر شدن تیپ تان عمل کنید و خودتان را به خوشتیپ بودن تشویق کنید. این نکات را هم رعایت کنید تا در این امر موفق باشید:

  • به دنبال کسی که حس خوبی از خوشتیپی در اوست بگردید: حقیقت این است که همیشه یکی قوی تر و سریعتر از شما در خوشتیپی وجود دارد و شما باید از او یاد بگیرید. می تواند یک مدل یا یک سلبریتی باشد ولی می توانید او را الگو قرار داده و همیشه از تیپ او انگیزه بگیرید.
  • به دنبال بهترین اندازه ها باشید: برای مثال شلوارهای تنگ یا گشاد نپوشید. شلوار باید همیشه اندازه باشد و کمی چسبان و در قسمت کمر نباید نیازی به کمربند یا ساسبند باشد. برای خرید لباس از یقه های هفتی استفاده کنید و ابعاد کمر حدود 25 سانت باشد. برای کفش نیز سعی کنید جنسی با کیفیت و مرغوب بپوشید
  • غیر ضروری ها را از کمد خارج کنید: هرزگاهی دستی به کمد لباس ها بکشید و طبق مواردی که در پست های اخیر ذکر کردیم لباس ها را مرتب کرده و جین های قدیمی و ترک خورده و یا تیشرت های رنگ و رو رفته و چروک شده را از میان لباس ها جدا کنید. لباس های تابستانی از جمله صندل ها و لباس های خنک را دم دست بگذارید.
  • برای هر موقعیتی مناسب آن لباس بپوشید: برای مراسم رسمی کت و شلوار های رسمی و پیراهن و یا کت تک و شلوار پیشنهاد می شود می تواند همچنین به دنبال بافت های یقه هفتی هم باشید و به صورت لایه ای آن را به تن کنید، سپس آن را با رنگ های خاکی یا شلوارها و یا شلوارهای نخی ست کنید.

اگر در مناطق سردتر هستید ژاکت های طرح دار زیبا هم انتخاب مناسبی هستند. برای بهتر شدن تیپ تان از لباس های دو رنگ، گشاد، بوت ها و کفش های رسمی خوش رنگ و از این قبیل موارد استفاده کنید.

خوشتیپ ترین میان اطرافیانتان باشید! قسمت اول

نکته ی دوم: اکسسوری های شما مهمند

اکسسوری ها در تیپ شما نفشی فوق العاده دارند که شاید باورتان نشود. به فکر خرید اکسسوری های ارزان نباشید. سعی کنید اکسسوری ها را کم بخرید و گران قیمت و با کیفیت. در خرید اکسسوری ها توجه شما را به مطالب زیر جلب می کنم ، فرض کنید قصد خرید یک کیف را دارید:

  • ماندگاری » جنسی که انتخاب می کنید مدت زمان بیشتری برای شما بماند.
  • «بر اساس قابلیت انتخاب کنید» بر اساس نیازتان انتخاب کنید. یک کیف رسمی برای کار می خواهید یا یک ساک مسافرتی یا یک کیف کتاب چرمی یا کیف پول یا هر نوع کیف دیگری؟ سعی کنید هرچه انتخاب می کنید بر اساس نیازتان باشد
  • «ساخت زیبا» بر اساس طرح و کارایی آن تصمیم بگیرید که آیا همانطوری که انتظار دارید نیاز شما را برطرف می کند یا خیر. نوع درز ها، نوع دوخت و همه ی این ها مواردی هستند که باید در نظر بگیرید.
  • «نوع چرم» اگر قصد خرید اکسسوری چرمی دارید به نوع آن خیلی دقت کنید. انواع و اقسام چرم وجود دارد. چرم هایی که ترمیم نشده باشند برای کیف ها مناسب هستند.

مطالب مرتبط:

1- سه نکته ای که خانم های خوشتیپ رعایت می کنند

2- آقایان خوشتیپ و اکسسوری هایشان

3- رایان گاسلینگ خوشتیپ ترین مرد هفته

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :