3 نکته ای که خانم های خوشتیپ رعایت می کنند

شاید در نگاه اول شما یک خانم خوشتیپ را ببینید و با خود بگویید که چه تیپ جالبی دارد ولی باید به شما بگوییم که خوشتیپ بودن و زیبا بودن همیشه همان چیزی نیست که شما در ظاهر می بینید و باید بدانید که رعایت چه مواردی شما را به آن مرحله می رساند. با ما همراه باشید تا سه نکته ی اساسی که خانم های خوشتیپ را خوشتیپ کرده است با هم مرور کنیم.

ad banner

1- تمیز کردن کمد لباس ها

در پست های اخیر این نکته را ذکر کردیم که این امر شدیدا در انتخاب های شما و ست کردن لباس هایتان تاثیر دارد. اگر کمد لباس های شما تمیز و مرتب باشد انتخاب شما هم به طبع تمیز تر خواهد بود. لباس های تاخورده و یا اتو شده و آویزان شده تیپ بسیار زیباتری برای شما خواهند ساخت.

2- همیشه پیگیر پارگی ها، لک ها و این جور موارد باشید

این موارد می تواند هم جنس لباس یا شلوار شما را تحت تاثیر قرار دهد و هم موجب این شود که شما در چشم دیگران خوشتیپ دیده نشوید. اگر دکمه ی افتاده ای را از شلوار جینتان تعمیر کنید و یا فاق مستعد پاره شدن را ترمیم کنید هیچ وقت ظاهر شما از زیبایی خودش خارج نمی شود.

3- همیشه برای مراسم و مجالس یک هفته جلوتر لباس انتخاب کنید

این به قدرت برنامه ریزی شما برمی گردد که چقدر در کنترل کردن شرایط ماهر هستید ولی پیشنهاد ما به شما این است که اگر جایی دعوت هستید و یا اصلا تصمیم دارید خوشتیپ تر از روزهای دیگر باشید از یک هفته قبلش برای پوشیدن و تیپ زدن برنامه ریزی کنید. هیچ وقت نگذارید دقیقه ی آخر با خودتان بگویید : ” حالا چی بپوشم؟ “. خانم های خوشتیپ از چند روز قبل برای این کار برنامه ریزی می کنند.

مطالب مرتبط: 

1- تو مراسم ختم چی بپوشم؟

2- چگونه کمد لباسهایتان را مرتب کنید؟

3- کدام لباس ها را تا کنید و کدام ها را آویزان کنید؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :