بهراد در
0

چرا ما آقایون شلخته هستیم؟

چرا ما آقایون شلخته هستیم؟

شاید به شما هم لقب شلخته نسبت داده شده بوده و تو ذهنتون این چرخیده که چرا به من گفتن شلخته. اینکه چرا ما آقایون شلخته هستیم؟ از دید افراد مختلف با هم متفاوت هستش ولی یک سایت مد در این زمینه 10 مورد رو مطرح کرده که مشخص می کنه چرا ما آقایون شلخته هستیم؟ و اصولا چرا به بعضی افراد میگن شلخته. با چی بپوشم همراه باشید.

1- تیشرت کهنه

رنگشون رفته و سوراخ دارند و از شکل افتادن ولی بازم شما دوست دارید نه تنها نگهشون دارید، بلکه اونها رو بپوشید.

چند تا از اینها ممکنه ارزش نوستالژیک داشته باشه؟ اگه اینطوره حتما چند تا تیشرت جدید بگیر و با اونها جایگزین کنید و تیشرت های قدیمی رو تو یک محیط ایزول نگه دارید که وا نرن.

2- جوراب های عجیب

اون یکی لنگه جوراب من کو؟ حتما این جمله رو گفتی. بعضی هم هستن که بعد از مدتی دیگه از گفتنش خسته میشن و دو تا لنگه ای که شبیه هم هستن رو می پوشن و بعد از مدتی اگه بری تو کمد جوراب هاش، فکر می کنی این بنده خدا همش لنگه لنگه جوراب می خره.

چرا ما آقایون شلخته هستیم؟

3- کفش های داغون

چند وقت پِیش به کفشت رسیدی و یک واکسی بهش زدی؟ اصولا باید هر چند بار پوشیدن (چند = کمتر از انگشتان یک دست نه هزار بار) واکس بزنید و با اینکار هم تازه می مونه و هم ظاهر خوبش رو حفظ می کنه.

4- پیراهن های چروک

اولا پیراهن هایی که مدل چروک هستن از 2 کیلومتری داد می زنن که مدلشونه و شما نمی تونی به کسی قالب کنی که این مدل چروکه. دوما تا حالا علم ثابت نکرده که گرمای بدن بتونه پیراهن رو اتو کنه. خودتون رو گول نزنید.

چرا ما آقایون شلخته هستیم؟

5- کت و شلوار چروک

کت رو کجا آویزون میکنی؟ هر چند وقت یکبار میدی خشکشویی؟ اگه جواب سوال اول روی صندلی و جواب سوال دوم هر وقت باید برم عروسی یا مراسم ختم هستش، تو شلخته ای. تموم شد رفت.

6- کوله یا کیف زبار در رفته

فرق زیادی بین هنر شلختگی و شلختگی هستش. شا نه می تونی خودت رو گول بزنی و نه دیگران رو.

چرا ما آقایون شلخته هستیم؟

7 و 8 – ریش و موی نامرتب

مدل شلخته قشنگ هست ولی نه وقتی که هم مو و هم ریش شلخته باشه و حالا خدا نکنه یه دونه ذرت مال دو هفته پیش هم تو ریشت پیدا شه.

چرا ما آقایون شلخته هستیم؟

9- عطر بزنید

هیچ آدم با استایلی رو نمی بینی که عطر نداشته باشه. خواهشا هم از عطر تنبو (تن + بو) استفاده نکنید. تازه می پرسی چرا ما آقایون شلخته هستیم؟

10- درست صحبت کنید

نه دعوا ندارم. منظورم این هست که یه جوری صحبت نکنید که طرف فکر کنه شما چند مدتی هست فقط با خودتون صحبت می کنید. شنیدید میگن زبون خوش مار رو از لونش میکشه بیرون؟ اصلا ربطی به مورد ما نداره. فقط باید بدونید حتی اگه شلخته باشید و خوب صحبت کنید می تونید تاثیر شلختگی رو کمتر کنید.

خوشحال میشم بعد از خوندن مقاله  چرا ما آقایون شلخته هستیم؟ نظراتتون با ما در میان بذارید.

مطالب مرتبط:

1- تکنیک‌های مرتب کردن کمدلباس برای سریعتر آماده شدن

2- اصول مرتب کردن کمد لباس آقایان

3- چگونه هر روز ته ریش مرتب داشته باشیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

مهرداد در تاریخ 07 مارس 2018

کی گفته ما شلخته ایم؟!
آقای نویسنده شما خودت مردی ها چرا میگی شلخته ایم؟!
شلخته ایز د نیو سکسی
بلهههههههههههههه
ههههههارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :