مهفام میرزایی در
0

تکنیک‌های مرتب کردن کمدلباس برای سریعتر آماده شدن

تکنیک‌های مرتب کردن کمدلباس برای سریعتر آماده شدن

تصمیم گرفتن هر روزه برای این که چه بپوشیم زندگی را خسته کننده و کسالت بار می کند. تصور کنید صبح زود به سختی از خواب بیدار می شوید و باید برای رفتن به سر کار آماده شوید اما تصمیم نگرفته اید چه بپوشید فراموش کرده اید جوراب ها را کجا گذاشته اید و … اما با چند تکنیک ساده در مرتب کردن کمد لباس می توان از شدت این مصائب کاست و هر چه سریع تر آماده شد و در طول روز مرتب تر و خوش لباس تر و با اعتماد به نفس بیشتر ظاهر شد. این مطلب را بخوانید تا با تکنیک‌های مرتب کردن کمدلباس برای سریعتر آماده شدن آشنا شوید.

تکنیک‌های مرتب کردن کمدلباس برای سریعتر آماده شدن

1- از شر لباس هایتان خلاص شوید
اگر به مرحله ای رسیده اید که دائم می گویید چیزی ندارم بپوشم در حالی که کمدتان پر از لباس های نامتجانس و کهنه و از مد افتاده است وقت آن است که از شرشان خلاص شوید. این لباس ها جای زیادی در کمدتان می گیرند و فرآیند انتخاب لباس ها برای شما کند می کنند. یک بعد از ظهر را با دوستان مورد اعتمادتان به حذف این لباس ها اختصاص دهید. منظور از دوست کسی است که بتواند توصیه های خوبی در مورد استایل و لباس های دور ریختنی به شما بدهد چون گاهی ممکن است خودتان دلتان نیاید تا لباس های عزیز قدیمی را دور بریزید. حالا یک کمد خلوت دارید که همه چیز در آن سریع پیدا می شود. همه چیز را هم لازم نیست دور بریزید بعضی ها را می توان بخشید یا حتی فروخت.

2- کفش ها را روی زمین قرار دهید
خوش لباس ها لباس پوشیدن روزانه را با انتخاب کفش شروع می کنند. انتخاب کفش ها بستگی به میزان راحتی و وضع هوا دارد مثلا اگر هوا سرد باشد پوتین انتخاب مناسبی است و انتخاب های دیگر را محدود می کند. یا به طور مثال اگر قرار است راه پیمایی زیادی داشته باشید یک جفت کفش کتانی گزینه خوبی است که لباس های متناسب خود را نیز می طلبد. پس همه کفش هایی را که احتمال دارد بپوشید روی زمین داخل کمد کفش ها بچینید تا به راحتی قابل پوشیدن باشند. می توانید آن ها را در جعبه های تمیز هم نگهداری کنید و اسم هر کدام را روی جعبه مربوطه بنویسید.

تکنیک‌های مرتب کردن کمدلباس برای سریعتر آماده شدن

3- آویزان کنید
روی قسمت خارجی کمد لباس های خود آویز لباس نصب کنید و آن محل از اتاق را به محل لباس پوشیدن تبدیل کنید. آخر هر هفته لباس هایی را که هماهنگی دارند و می خواهید در هفته آتی بپوشید در آن محل آویزان کنید و هر روز صبح لباس های خود را از آنجا بردارید و بپوشید.

4- مثل مغازه دار ها مرتب کنید
لباس ها را بر اساس نوع دسته بندی کنید. تی شرت ها، شلوارها، مانتوها و … سپس آن ها را بر اساس رنگ دسته بندی کنید، تیره به روشن. به این ترتیب انتخاب لباس هایی که به هم بیاییند بسیار ساده تر خواهد شد.

5- یا بر اساس فعالیت دسته بندی کنید
20 درصد افراد این روش را بیشتر می پسندند چون روش زندگی آن ها بر اساس نوع فعالیت های مختلفی است که انجام می دهند، لباس شب، لباس ورزشی، لباس کار و … این افراد ترجیح می دهند سوئیشرت ورزشی شان درست کنار شلوار ورزشی باشد و لباس مهمانی کنار کیف مجلسی باشد. بسته به نوع شخصیتتان یکی از دو روش 4 یا 5 را انتخاب کنید.

6- یونیفورم همیشکی تان را در دسترس قرار دهید
هر خانمی برای هر فصل یک ست لباس محبوب دارد که در موقعیت های مختلفی قابل استفاده است. این لباس ها را که یک دست کامل لباس و کفش و کیف و اکسسوری های مربوطه است همیشه جدا و در دسترس قرار دهید تا در موقعیت های اضطراری که توانایی یا حوصله یا زمان تصمیم گیری ندارید به سرعت بپوشید. نگران زیاد پوشیدن و زیاد دیده شدن با آن لباس ها هم نباشید چون مهم احساسی است که شما دارید.

تکنیک‌های مرتب کردن کمدلباس برای سریعتر آماده شدن

مطالب مرتبط:

1- افزایش عمر لباس ها با این 6 روش ساده

2- صرفه جویی در خرید لباس

3- به این ده شکل در بهار لباس نپوشید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

م در تاریخ 06 آگوست 2016

ممنون خیلی مفید بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :