بهراد در
0

چهار اکسسوری محبوب این تابستان

چهار اکسسوری محبوب این تابستان

در این مقاله قصد داریم چهار اکسسوری محبوب این تابستان را بهتون بگیم. البته مسلما خودتون یکی دوتاش رو حدس زدید ولی مسلما استایل مناسب و مدل های جالبی که خواهید دید رو ندیدید. هر فصل برای خودش یکسری لباس و استایل مخصوص داره. زمستون و کاپشن هاش، پاییز و ژاکت هاش، بهار و بلوز های نخی و سبک و تابستون و عینک های آفتابی و … ولی امسال یکم فرق داره. چرا؟ چون جوون های سراسر دنیا دارن چیز هایی میپوشند که بهتره برای اینکه از غافله عقب نمونید، حتما با چی بپوشم همراه باشید تا در این پست چهار اکسسوری محبوب این تابستان رو ببینید.

عینک آفتابی

آفرین. این رو حدس زده بودی؟ من همش میگم خوانندگان ما نابغن کسی باورش نمیشه. هزار بار گفته شده که خرید عینک آفتابی مناسب قوانین خاص خودش رو داره ولی جدا از کمکی که به چشامون میکنه، خیلی میتونه تو استالمون هم کمکمون کنه. چطور؟ عینک های آفتابی مدل ها  و اشکال مختلفی دارند و یک تغییر کوچیک میتونه شما رو از برد پیت به جعفر شوفر تبدیل کنه. (واقعا میتونه تبدیل کنه پس عینک های 3 تا 10 تومنی ممنوع)

چهار اکسسوری محبوب این تابستان

اگه بخواهیم درباره استایل این دوره توضیح بدیم. عینک های گرد تر رو بورس و تمام مجلات مد هم دارن وصیشون میکنن و شاید وقتشه با عینک های وینفری و اون پلاستیک رنگی ای که رو چشمته خداحافظی کنیم. البته ذکر این نکته هم مهمه که اگه کلت گرده، هیچوقت دنبال این مدل نباش. گردی در گردی جالب در نمیاد. بجاش دنبال مدل های کشیده تر برو.

چهار اکسسوری محبوب این تابستان

کوله پشتی

چند فصلی هست که رو بورس اومدن و مثل اینکه فعلا هم موندین چرا که این فصل هم هستن. حالا چرا کوله پشتی؟ چرا داره، وسایل رو بنداز تو کوله تا جیب هات مثل خورجین نشه. البته این فصل کول های کوچیک تر و رنگ خنثی تر مد شدن. میپرسی رنگ خنثی چیه؟ خیلی داری سوال میپرسیا. رو دادم دیگه. اینم دومین اکسسوری محبوب از بین چهار اکسسوری محبوب این تابستان.

چهار اکسسوری محبوب این تابستان

چهار اکسسوری محبوب این تابستان

کلاه بیسبال یا کپ

ای کلاه ها هیچوقت از مد خارج نشدن و همیشه بودن ولی جالبه بدونید این کلاه ها فقط رنگ قرمز ندارن که با هر تیپی که میزنی همون رنگ قرمز مسخره رو میذاری سرت. اصلا نیاز نیست که فکر کنی ملت دوست دارن به نیم کره بالای سرت نگاه کند. ولی از آنجا که مطمئنم متوجه استایل مناسب کلاه کپ نشدی، حتما عکسی پایین رو ببینی تا متوجه بشی، کلاه کپ نه فقط واسه کچلا هست، بلکه برای تو هم هست. رنگ خنثی بهتره.

چهار اکسسوری محبوب این تابستان

زیورآلات

سرویس 18 تیکه نگفتما. ور نداری به قوزک پات مچ افسار نبندی.  دیدم که میگم. مرد باید چیزی که میپوشه هم به خودش انرژی بده و هم به کسایی که میبیننش. دنبال چیز های بگردید که حس قدرت بدن. ناموسا زیاده روی هم نکنید. ور نداری 50 تا گردنبند به خودت آویزون کنی که صدات قبل تصویرت به ملت برسه.

چهار اکسسوری محبوب این تابستان

چهار اکسسوری محبوب این تابستان

مطالب مرتبط:

1- معرفی چند ست تابستانی برای آقایان

2- در تابستان این رنگ را نپوشید!

3- تو تابستان چی نپوشیم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :