چگونه شلوار مردانه رنگی بپوشیم؟

شاید تا همین چند سال پیش پوشیدن شلوار مردانه با رنگ روشن هم جزو موارد ممنوع مد بود و کمتر فردی را پیدا می‌کردیم که جسارت پوشیدن شلوارهای روشن را داشته باشد. اما خبر خوب اینکه شلوارهای رنگی مردانه به دنیای مد و فشن آقایان برگشته و دیگر شبیه به قبل یک تابو به حساب نمی‌آید. البته اگر این ست کردن شلوار مردانه رنگی را به خوبی بدانید مطمئنا ظاهرتان ارتقا خواهد یافت. 

اگر از رنگ‌های تیره، خاکی و یا جین‌های آبی و سرمه‌ای استفاده می‌کنید ممکن است کمی نگران باشید. به این نکته توجه کنید که استفاده از شلوار مردانه رنگی به معنی پوشیدن، رنگ سبز فسفری با جوراب نارنجی نیست! در این مقاله چند رنگ مناسب را به شما معرفی خواهیم نمود.

چگونه شلوار مردانه رنگی بپوشیم؟

چرا باید از شلوارهای مردانه رنگی استفاده کنید؟

۱- به طور متوسط رنگ­‌های آبی و خاکی ۸۳%  از حجم کمد لباس آقایان را تشکیل می­‌دهد، بنابراین با استفاده از شلوارها با رنگ­‌های متنوع‌تر، گزینه‌های بیشتری برای ست کردن لباس خواهید داشت.

 

۲- با افزودن رنگ به لباس‌­ها، جذابیت را وارد سبک لباس پوشیدن‌تان خواهید کرد. خودتان را از دوستانتان که هنوز از رنگ خاکی استفاده می­‌کنند، متمایز کرده و یک قدم جلوتر خواهید بود.

 

۳- رنگ‌های تیره مانند قهوه‌ای، مشکی، سرمه‌ای و … همگی باعث جذب بیشتر نور در روزهای آفتابی بهار و تابستان می‌شود بنابراین پوشیدن شلوار مردانه رنگی کمک می‌کند تا کمتر احساس گرما و عرق سوز شدن بکنید.

چگونه شلوار مردانه رنگی بپوشیم؟

چگونه شلوارهای رنگی مردانه را ست کنیم؟

۱- اگر به تازگی قصد پوشیدن لباس‌های رنگی را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که روی یکی از لباس‌ها تمرکز کنید؛ مثلا شلوار، کت و یا پیراهن. مثلا اگر شلوار سبز انتخاب کنید می‌توانید کت طوسی،به همراه یک تی شرت راه راه بپوشید.

چگونه شلوار مردانه رنگی بپوشیم؟

۲- بهار و تابستان بهترین زمان برای ورود لباس رنگی به کمد لباس‌هاست. بنابراین خیلی به فکر ست کردن رنگ شلوار و پیراهن و …نباشید. اما اگر اصرار دارید کافیست نحوه ست کردن لباس مردانه بخوانید.

چگونه شلوار مردانه رنگی بپوشیم؟

۳- بعد از اینکه قسمت اصلی ترکیب لباس‌هایتان را انتخاب کردید، در ادامه باید آن را با سایر لباس‌ها ست کنید. بهترین راه برای ترکیب رنگ‌ها لستفاده از رنگ‌های مکمل است نه رنگ‌های مشابه.

به عنوان مثال اگر شلوار قرمز روشن پوشیدید، بهتر است از یک پاپیون آبی استفاده کنید و یا یک پیراهن چهارخانه که رنگ قرمز در آن استفاده نشده باشد.

چگونه شلوار مردانه رنگی بپوشیم؟

۴- برعکس آن چیزی که همه ما متصور هستیم باید بگوییم که شلوارهای مردانه رنگی فقط برای موقعیت‌های غیر رسمی نیست. شاید از خودتان بپرسید که چگونه می‌شود یک شلوار رنگی را با کت بلیزر و کراوات ست کرد؟ بهترین پیشنهاد ما به شما این است، به جز شلوار خود سایر آیتم‌های لباس را از میان رنگ‌های خنثی (مشکی، خاکستری، قهوه‌ای و سرمه‌ای) انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

۱- اصول ست کردن شلوار جین مشکی و کفش

۲- بهترین ترکیب رنگ برای ست کردن لباس مردانه

۳- چند روش برای ست کردن پیراهن آستین کوتاه مردانه

۴- ۷ نکته کاربردی برای پوشیدن تی شرت مردانه

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 14 آوریل 2017

عجب شلوار رنگی زیبایی

حامد نامداری در تاریخ 14 آوریل 2017

مرسی.این پست رو دوست داشتم !
شلوار جین آبی یا رنگ شلوار مشکی گاهی واقعا خسته کننده هستش چون پای خیلی ها میشه اونو دید.
یک سری شلوار رنگی مردانه هست که هم شاد هستند و هم زیبا و جلف
مثل شلوار قهوه ای تنباکویی یا آلبالویی تیره یا خاکی رو برای اون دسته آقایونی که ریسک پذیری لازم رو برای رنگهای دیگه ندارن پیشنهاد میکنم.
شاد بپوشیم و محیط بیرون رو برای بقیه و خودمون شاد و زیباتر کنیم.

حامد نامداری در تاریخ 14 آوریل 2017

تصحیح میکنم :
هم شاد هستند و هم زیبا و غیر جلفارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :