۷ نکته کاربردی برای پوشیدن تی شرت مردانه

شاید فکر کنید که پوشیدن تی شرت مناسب هر فردی نیست و شما تا آخر عمر محکوم به پوشیدن لباس‌های رسمی هستید! اما اصلا اینگونه نیست. ۷ نکته کاربردی برای پوشیدن تی شرت مردانه را در این مقاله بخوانید. 

ad banner

۱- اندازه مناسبی را برای تی شرت خود انتخاب کنید

یک تی شرت مردانه مناسب باید همیشه فیت بدن شما باشد. هیچ وقت تی شرت مردانه تنگ و یا گشاد نپوشید. البته باید به فرم بدنی خود توجه داشته باشید و تی شرتی را انتخاب کنید که هماهنگی کافی با بدن‌تان را داشته باشد. همچنین به دو نکته مهم دیگر هم توجه داشته باشید، طول آستین تی شرت که نه خیلی کوتاه باشد و نه خیلی بلند. همچنین به طول تی شرت دقت کنید. برخی از انواع تی شرت (پولوشرت) را می‌توان درون شلوار قرار داد.

7 نکته کاربردی برای پوشیدن تی شرت مردانه

تی شرت مردانه

۲- به جنس تی شرت توجه کنید

هنگام خرید تی شرت فقط به تگ قیمت آن توجه نکنید و از جنس آن مطلع باشید. انواع جنس تی شرت:

پنبه‌ای: مناسب روزهای گرم و جاذب عرق بدن.

پیما: نوعی که ضد پرز دادن، ضد چروک است

مرینو: تولید شده از پشم گوسفند مرینو که ضد عرق است.

ژرسه: نوعی پارچه که از پنبه و الیاف مصنوعی ساخته شده است.

7 نکته کاربردی برای پوشیدن تی شرت مردانه

تی شرت مردانه

۳- قدرت اکسسوری را فراموش نکنید

برای اینکه خوش تیپ‌تر شوید سعی کنید از انواع اکسسوری‌های مردانه مانند انگشتر، گردنبند و ساعت مچی متناسب با لباس خود بپوشید.

 

۴- تی شرت یقه ۷ بپوشید

یکی از مناسب‌ترین انواع تی شرت مردانه که باعث می‌شود گردن شما کشیده‌تر دیده شود و به طبع آن قد شما، تی شرت‌های یقه هفت هستند. البته هنگام استفاده از این تی شرت باید دقت کنید یقه آن خیلی هم باز نباشد و موهای اطراف گردن را به خوبی مرتبط کنید.

۵- رنگ کلاسیک انتخاب کنید

سه رنگ طوسی، مشکی و آبی اقیانوسی را فراموش نکنید. این سه رنگ در گذر تمام این سال‌ها مد بوده و بسیاری از افراد را مجذوب خود کرده است.

طوسی: این رنگ جزو معدود رنگ‌هایی است که با طیف‌های رنگی روشن‌تر و تیره‌تر از خود به خوبی ست می‌شود.

مشکی: شاید رنگ پریدگی مهم‌ترین مشکل آن باشد.

آبی اقیانوسی: رنگ مورد علاقه من!

7 نکته کاربردی برای پوشیدن تی شرت مردانه

تی شرت مردانه

۶- یک جلیقه خوش دوخت انتخاب کنید

نکته‌ای که بد نیست در مورد جلیقه بدانید این است که این لباس باعث می‌شود ظاهر شما شیک‌تر و ثروتمندتر دیده شود. البته باید بدانید که این لباس با هر مدل تی شرتی مناسب نیست و بهتر است پولوشرت را برای ست کردن با آن انتخاب کنید.

7 نکته کاربردی برای پوشیدن تی شرت مردانه

تی شرت مردانه

۷- ست کردن شلوار جین و تی شرت

بهتر است به جای شلوارهای کتان و یا پارچه‌ای از یک شلوار جین متناسب با فرم بدن خود انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما شلوار جین آبی تیره با تی شرت روشن است. البته این انتخاب رنگ به سلیقه شما نیز بستگی دارد.

نحوه ست کردن تی شرت مردانه رنگی 

اگر دوست دارید استایل شخصی‌تری داشته باشید رنگ‌ها را به تیپ خود اضافه کنید، اما توصیه می‌کنیم رنگ پوست را برای این کار در نظر بگیرید و ترجیحا رنگ‌های تیره‌تر و رنگ‌های زمین مثل سبز تیره، کرم و قهوه‌ای را برای تی شرت ساده خود انتخاب کنید. با پوشیدن یک تی شرت رنگی لازم است که بقیه لباس‌های شما کمی ساده‌تر باشند تا تعادل در استایل شما برقرار شود.

۷ نکته کاربردی برای پوشیدن تی شرت مردانه

تی شرت مردانه

مطالب مرتبط:

۱- آقایان چی رو با چی ست کنند؟

۲- چند نکته اصلی خوش‌پوشی و خوش‌تیپی آقایان

۳- هماهنگ بودن؛ نکته مهم در خوش‌پوشی

۴- ۴ روش تا کردن تی شرت

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :