chadmin در
0

چند نکته اصلی خوش‌پوشی و خوش‌تیپی آقایان

چند نکته اصلی خوش‌پوشی و خوش‌تیپی آقایان

خوش‌پوشی و خوشتیپ بودن اگر نگوییم این روزها همه مردان آن را به بهترین نحو رعایت می‌کنند، اما دست‌کم می‌توانیم از آن به عنوان موضوعی یاد کنیم که برای درصد بسیار بالایی از مردان اهمیت دارد و برای آن وقت و هزینه صرف می‌کنند؛ یا دست‌کم دغدغه ذهنی‌شان است! اما خوش‌پوشی و خوش‌تیپی تنها به خرید لباس نیست؛ این سبک از زندگی عادات و سبکی می‌طلبد که تیم باتجربه چی بپوشم از شما دعوت می کند تا باهم نگاهی به ۷ تا از مهم ترین های این موضوع بیاندازیم:

با نحوه پوشش خود نمی‌توانید روی دیگران تاثیر بگذارید؟ نمی‌دانید کدام لباس‌ها به شما می‌آیند؟ پیشنهادات و نکات مهم این مقاله را از دست ندهید. هیچوقت تاثیر سبک لباس پوشیدن خود را بی اهمیت ندانید. پوشیدن لباس‌های نامناسب به دیگران این پیغام را می‌دهد که شما به خودتان اهمیت نمی‌دهید. سعی کنید مطابق با سن‌تان لباس بپوشید و خودتان باشید.

چند نکته اصلی خوش‌پوشی و خوش‌تیپی آقایان

نکات مهم برای خوشتیپ بودن آقایان

1- همه چیز درباره کفش است: بله! این یک حقیقت است که کفش در نگاه اول می‌تواند تأثیر بسیار خوب و مثبت و یا تأثیر ناخوشایندی از شما ارایه کند. پوشیدن یک کت و شلوار عالی و گران قیمت با همراه بهترین کمربند و دست‌کش و بارانی با بوی بسیار خوب شما می‌تواند با پوشیدن یک کفش کثیف، نامناسب و حتی از حال و روز رفته به فنا برود. حتماً در انتهای هر روز کفش‌های خود را با دستمال خشک و مناسب تمیز کنید و گرد و خاک روی آن‌ها را بزدایید. توجه کنید که واکس زدن هر روزه می‌تواند به کفش آسیب جدی در کوتاه مدت وارد کند، بنابراین بازه‌های واکس زدن‌های خود را تنظیم کنید و در میان این بازه‌ها تنها با دستمال خشک به تمیز کردن کفشتان بپردازید.

2- اصلاح سر و صورت فراموش نشود: رفتن به آرایشگاه مردانه برای اصلاح موی سر موضوع دیگری است که مردان خوش‌تیپ آن را فراموش که نمی‌کنند هیچ، بلکه در اولویت کارشان قرار دارد. بازه زمانی ۴ تا ۶ هفته زمان مناسبی برای اصلاح و مرتب کردن موی آقایان است. همین موضوع درباره اصلاح صورت نیز صدق می‌کند. موضوعی که روزانه باید به آن توجه شود؛ شست و شوی پوست صورت با مواد مناسب، اصلاح صورت با ماشین یا تیغ اصلاح، استفاده از مواد روغنی و چرب پس از آن همه و همه می‌تواند در داشتن تیپ خوب به شما کمک کند.

3- روی قطعه‌های مهم سرمایه‌گذاری کنید: اگر شما هم مثل خیلی از افراد دیگر به تیپ و قیافه خود اهمیت می‌دهید، باید برای آن سرمایه‌گذاری کنید. این سرمایه‌گذاری به معنای تهیه بهترین قطعات پوشیدنی مورد نظرتان با بالاترین درجه کیفیت است. شلوارهای جین و پارچه‌ای، پیراهن مردانه، انواع سوییشرت، کت‌های تک رسمی و اسپرت، کفش، جوراب و بسیاری قطعات دیگر روزانه تیپ شما را تشکیل می‌دهند، پس بهترین‌ها را تهیه کنید.

4- کمد لباس مناسب داشته باشید: البته این موضوع گاهی اوقات به دلیل عدم وجود یک فضای مناسب برای نگهداری البسه، چالش‌برانگیز می‌شود. اما توجه کنید که نگهداری لباس‌ها در یک کمد لباس تنگ هم می‌تواند همه آنچه که رشته‌اید را پنبه کند! تحت فشار بودن لباس‌ها در کمد می‌تواند شکل ظاهری آن‌ها را از بین برده و به قول معروف دفورمه‌شان کند. پس اندازه کمد لباستان را بدانید. نکته مهم دیگری که در نگهداری لباس‌ها باید به آن توجه کنید،‌ استفاده از لباس‌آویزهای چوبی است. لباس‌آویزها یا چوب لباسی‌هایی که از جنس فلزی هستند، به دلیل سطح مقطع کوچک‌تر و باریک‌تر به لباس آسیب می‌زنند. تا آنجا که امکان دارد برای هر لباس یک چوب لباسی استفاده کنید آن هم از نوع چوبی.

5- اعتماد به نفس داشته باشید: این گزینه دیگر ربطی به لباس ندارد بلکه به خودتان بر می‌گردد. همه موارد بالا را هم اگر رعایت کنید ولی نگاهتنان،‌ کلامتان و عملتان نشانی از اعتماد به نفس نداشته باشد، کارتان ساخته است! همه آنچه که برای تیپتان هزینه کرده‌اید بی‌ارزش می‌شود. لبخند بزنید! لبخند زدن شما را خوشحال و با اعتماد به نفش نشان می‌دهد.

6- بهترین‌ها هم آسیب می‌بینند: هر چقدر هم که بهترین‌ها را بپوشید،‌ باز هم در طول زمان این لباس‌ها و کفش‌ها آسیب می‌بینند برنامه مرتب و مدونی برای چک کردن بخش‌های مختلف هر قطعه از البسه‌تان داشته باشید.

مطالب مرتبط:

1- نکاتی کاربردی برای آقایان خوشتیپ در تابستان

2- آقایان: در فصل بهار چی بپوشم؟

3- نکاتی برای آقایان خوشتیپ در سفر

4- خوشتیپ ها ثروتمندتر هستند! 

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :