محمد رضا اهوارکی در
0

سایز مناسب کت و شلوار شما کدام است؟

سایز مناسب کت و شلوار شما کدام است؟

همان طور که همیشه در چی بپوشم تاکید کرده ایم، اولویت اول شما باید سایز پوشاک و اندازه بودن آن ها باشد. در این مقاله قصد داریم درباره ی سایز مناسب کت و شلوار شما کدام است؟ صحبت کنیم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. 

single_content ad banner

سایز مناسب کت و شلوار شما کدام است؟

برای اندازه گیری دقیق باید سایز این موارد را داشته باشید:‌ شانه ها، سینه، کمر، آستین ها، داخل پا.

یادتان باشد که متر را برای قسمت هایی که ذکر می شوند سفت نگیرید یا فشار ندهید. آن را راحت و آزاد نگاه دارید. معمولا کت و شلوار ها را با سایز سینه برای کت و سایز کمر برای شلوار می فروشند. اکثر کت و شلوارهایی که ساخته می شوند به صورت پیشفرض این سایز بندی را رعایت کرده اند. اگر سایز شما میان سایز های خاص باشد مجبورید دو مدل کوچکتر و بزرگتر را امتحان کنید تا به سایز مطلوب برسید.

مهمتری قسمت سایز شانه ها هستند که وابستگی زیادی به سایز سینه ی شما دارند. پس با سایز سینه ی مناسب انتخابتان را شروع کنید که در نهایت از سایز شانه ها نیز مطمئن باشید. بعد از پیدا کردن سایز شانه ی مناسب شاید با خود فکر کنید که کت شما در قسمت کمر و یا آستین ها کمی بزرگ است. پس با همین سایز به دنبال یک مدل تنگ تر باشید.

اگر به سایزی که دقیقا برای شماست نرسیدید، سعی کنید نزدیک ترین سایز را انتخاب کنید و سپس آن را نزد خیاط برده و اصلاح کنید.

با رعایت این نکات امیدواریم به کت و شلواری در خور بدنتان دست یابید.

مطالب مرتبط:

1- آقایان: برای خوستگاری چی بپوشم؟

2- شیک پوش ترین باشید- قسمت دوم

3- مراقبت از لباس های سفید در تابستاندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :