محمد رضا اهوارکی در
0

چگونه لباس راه راه مردانه بپوشیم؟

چگونه لباس راه راه مردانه بپوشیم؟

یکی از موارد مورد علاقه ی آقایان در تابستان پوشیدن البسه ی راه راه است. این البسه اگر به درستی انتخاب شوند می توانند تیپی زیبا برای شما درست کنند ولی اگر در انتخاب آن ها دچار مشکل شوید شاید حتی موجب کوتاه تر نشان داده شدن شما و خراب شدن تیپ تان شود. پس برای دانستن اصول انتخابلباس راه راه در این پست با ما همراه باشید.

1- پوشیدن تی شرت های راه راه  زیر لباس

اگر خاطرتان باشد در مقاله ” ست هایی که هرگز قدیمی نمی شوند” این مورد را ذکر کردیم. یکی از تیپ هایی که هیچ گاه از مد نمی افتد و همیشه بین آقایان طرفداران خود را دارد همین تیپ است. یعنی شما لباس راه راه را از زیر کت یا بلیزر خود به تن کنید. اگر کت اسپرت را به همراه شلوار جین و تی شرت راه راه بپوشید تیپی بسیار زیبا ساخته اید. تا جایی که امکان دارد رنگ کت و یا اورکتتان را با یکی از رگه های تیشرت ست کنید.

چگونه لباس راه راه مردانه بپوشیم؟

چگونه لباس راه راه مردانه بپوشیم؟

2- پوشیدن تیشرت به صورت تکی 

پوشیدن تی شرت تک هم زیباست ولی ریسک بالاتری دارد. اولا که این تیپ را به کسانی که از لحاظ تناسب اندام در وضعیت خوبی هستند پیشنهاد می کنیم. در این تیپ سعی کنید یکی از رگه های راه راهی که انتخاب می کنید سفید باشد. پوشیدن شلوار رنگی با این تیشرت ها توصیه می شود.


چگونه لباس راه راه مردانه بپوشیم؟

3- بلیزر راه راه 

قصد پوشیدن تیپ رسمی در تابستان دارید؟ بهترین انتخاب شما یک بلیزر نخی راه راه سفید و آبی روشن است. از طرفی رنگش مناسب هوای گرم است و از طرفی جنس نخی آن. اگر آن را با شلوار رنگی طوسی و یک پولوشرت سفید ست کنید کار درستی انجام داده اید.

چگونه لباس راه راه مردانه بپوشیم؟ چگونه لباس راه راه مردانه بپوشیم؟

4- کراوات راه راه

شاید شما هم مثل من خیلی اهل پوشیدن لباس های راه راه نباشید ولی کراوات یک چیز دیگری است. کروات قرمز ساده تان را با یک کراوات مشکی قرمز راه راه افقی ست کنید و به همراه آن کت و شلوار بژ یا خاکستری بپوشید.

چگونه لباس راه راه مردانه بپوشیم؟ چگونه لباس راه راه مردانه بپوشیم؟

مطالب مرتبط:

1- 5 قانون مد که هرگز نباید شکسته شوند

2- چگونه بافتنی ها را تا کنیم؟

3- تو سی سالگی چی بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :