۵ قانون مد که هرگز نباید شکسته شوند

۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۲

توسط محمد رضا اهوارکی

۵ قانون مد که هرگز نباید شکسته شوند

تا حالا زیاد شنیده اید که “قوانین مد و استایل برای این هستند که رعایت نشوند” ولی این جمله درباره ی همه ی قوانین صدق نمی کند. در این مقاله قرار است با شما ۵ قانون مهم را در میان بگذاریم که هیچ گاه نباید شکسته شوند و جزو الزامات هستند.

قانون مد شماره ۱: لباس‌های اندازه‌ی تنتان انتخاب کنید

هیچ وقت لباس‌های بگی و گشاد را با هم نپوشید. شاید این مدل را تن خیلی از سلبریتی‌ها دیده باشید ولی جواب نمی‌دهد و پیشنهاد نمی‌شود. اگر بالاتنه را گشاد می پوشید حتما پایین تنه را با آن متعادل کنید و سعی کنید تنگ تر بپوشید.

5 قانون مد که هرگز نباید شکسته شوند

قانون مد شماره ۲: شلوارهای پاچه گشاد را به داخل بوت دادن

یکی از بدترین عادت هایی که خانم ها یا آقایان می توانند داشته باشند فرو کردن پاچه ی شلوار به داخل بوت است. اگر خیلی گشاد هستند و شما را اذیت می کنند سعی کنید آن ها را تا کنید.

قانون مد شماره ۳: نبستن سینه بند در صورت داشتن سینه های بزرگ

حتی اگر احساس می کنید سینه هایتان بزرگ هستند و بستن سینه بند موجب اذیت شما و بزرگتر نشان دادن آن ها می شود باز هم استفاده از آن ها پیشنهاد می شود. آن ها را کنار نگذارید.

5 قانون مد که هرگز نباید شکسته شوند

قانون مد شماره ۴: صندل و جوراب ممنوع!

اگر دلتان نمی خواهد جوراب نپوشید ولی سعی کنید آن را با صندل نپوشید. شدیدا مخرب تیپ شما خواهد بود و جلوه ی زیبایی نخواهد داشت. در پست های اخیر نپوشیدن جوراب حین تیپ زدن با کت و شلوار هم ذکر شده ولی پوشیدن آن با صندل اصلا!

قانون مد شماره ۵: تیشرت نامناسب نپوشید

به طرح روی تیشرت خیلی دقت کنید. علاوه بر آن حین خرید دقت کنید که تیشرتی انتخاب کنید که اندازه ی قفسه ی سینه ی شما با آن یکی باشد. برای پوشیدن تیشرت، پیشنهاد ما به شما ست کردن آن با یک پیراهن خوش رنگ از روی آن است.

مطالب مرتبط:

۱- ۴ طراح مد و فشن ایتالیایی

۲- مشهورترین برندهای مد و فشن فرانسوی

۳- تاریخچه ی مشهورترین تولید کننده ی پارچه های شطرنجی در دنیای فشن

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است