۵ قانون مد که هرگز نباید شکسته شوند

تا حالا زیاد شنیده اید که “قوانین مد و استایل برای این هستند که رعایت نشوند” ولی این جمله درباره ی همه ی قوانین صدق نمی کند. در این مقاله قرار است با شما ۵ قانون مهم را در میان بگذاریم که هیچ گاه نباید شکسته شوند و جزو الزامات هستند.

ad banner

قانون مد شماره ۱: لباس‌های اندازه‌ی تنتان انتخاب کنید

هیچ وقت لباس‌های بگی و گشاد را با هم نپوشید. شاید این مدل را تن خیلی از سلبریتی‌ها دیده باشید ولی جواب نمی‌دهد و پیشنهاد نمی‌شود. اگر بالاتنه را گشاد می پوشید حتما پایین تنه را با آن متعادل کنید و سعی کنید تنگ تر بپوشید.

5 قانون مد که هرگز نباید شکسته شوند

قانون مد شماره ۲: شلوارهای پاچه گشاد را به داخل بوت دادن

یکی از بدترین عادت هایی که خانم ها یا آقایان می توانند داشته باشند فرو کردن پاچه ی شلوار به داخل بوت است. اگر خیلی گشاد هستند و شما را اذیت می کنند سعی کنید آن ها را تا کنید.

قانون مد شماره ۳: نبستن سینه بند در صورت داشتن سینه های بزرگ

حتی اگر احساس می کنید سینه هایتان بزرگ هستند و بستن سینه بند موجب اذیت شما و بزرگتر نشان دادن آن ها می شود باز هم استفاده از آن ها پیشنهاد می شود. آن ها را کنار نگذارید.

5 قانون مد که هرگز نباید شکسته شوند

قانون مد شماره ۴: صندل و جوراب ممنوع!

اگر دلتان نمی خواهد جوراب نپوشید ولی سعی کنید آن را با صندل نپوشید. شدیدا مخرب تیپ شما خواهد بود و جلوه ی زیبایی نخواهد داشت. در پست های اخیر نپوشیدن جوراب حین تیپ زدن با کت و شلوار هم ذکر شده ولی پوشیدن آن با صندل اصلا!

قانون مد شماره ۵: تیشرت نامناسب نپوشید

به طرح روی تیشرت خیلی دقت کنید. علاوه بر آن حین خرید دقت کنید که تیشرتی انتخاب کنید که اندازه ی قفسه ی سینه ی شما با آن یکی باشد. برای پوشیدن تیشرت، پیشنهاد ما به شما ست کردن آن با یک پیراهن خوش رنگ از روی آن است.

مطالب مرتبط:

۱- ۴ طراح مد و فشن ایتالیایی

۲- مشهورترین برندهای مد و فشن فرانسوی

۳- تاریخچه ی مشهورترین تولید کننده ی پارچه های شطرنجی در دنیای فشن

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :