چند مدل مانتو بربری برای محل کار

0

همه ما برند بربری را با پارچه‌های چهارخانه معروفش می‌شناسیم. این برند انگلیسی امسال چند مدل مانتو وارد بازار کرده است. این برند در سال 1856 تاسیس شده است و هم اکنون بیش از 497 بوتیک در سراسر جهان دارد. در این مقاله چند مدل مانتو بربری برای محل کار برای خانم‌های خوش تیپ معرفی خواهیم نمود. 

1- مانتو بربری 

این مدل مانتو بربری در قسمت پشت خود دارای یک چاک است. این مانتو دو طرف دکمه‌دار دارای یک کمربند قابل تنظیم بوده که در صورتی که نیاز به آن نداشته باشید می‌توانید آن را جدا کنید. این مدل مانتو بربری در سه رنگ طوسی، مشکی و عسلی تولید شده است.

مدل مانتو بربری

مدل مانتو بربری

مدل مانتو بربری

 2- مانتو بربری

 این مدل مدل مانتو بلند از بند بربری یک انتخاب عالی برای خانم‌های قد بلند خواهد بود. یک چاک در پشت مانتو وجود دارد و آستین‌های بلند به همراه دو جیب در کنار از مهم ترین ویژگی‌های این مدل مانتو است. همچنین دکمه‌های این مانتو مخفی است. این مانتو نیز در سه رنگ طوسی، مشکی و شتری تولید شده است.

چند مدل مانتو بربری برای محل کار

چند مدل مانتو بربری برای محل کار

چند مدل مانتو بربری برای محل کار

مطالب مرتبط:

1- مانتو مناسب خانم‌های درشت و قدکوتاه

2- انتخاب رنگ مانتو بر اساس رنگ پوست

3- همه چیز درباره انتخاب مانتو مناسب

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :