4 نکته در هنگام خرید کراوات

0

بدون شک کراوات یکی از مهم ترین اکسسوری هایی است که هر فردی باید چند نمونه زیبا از آن را در کمد لباس های خود داشته باشه. معمولا خرید کت و شلوار، کیف و کفش و … همگی از طریق برندهای معتبر میسر است اما برای خرید کراوات با کیفیت باید چه کنیم؟ کارشناسان چی بپوشم در این مقاله به ارایه 4 نکته در هنگام خرید کراوات اشاره خواهند نمود. 

4 نکته در هنگام خرید کراوات

1- شکل ظاهری کراوات

یکی از مهم تریین فاکتورهای انتخاب کراوات، شکل و اندازه آن است که به صورت مستقیمی به فیزیک بدن شما و همچنین سبک لباسی که می خواهید به تن کنید بستگی دارد. امروزه کراوات های باریک مد شده اند و نسبت به سایر مدل ها محبوب تر اند هر چند که کراوات های کلاسیک همچنان طرفداران خاص خود را دارد.

2- کوک های پشت کراوات

یکی از علت هایی که در پشت کراوات کوک های افقی زده می شود این است که از لیز خوردن و چرخش آن بعد از گره جلوگیری کند.

3- جنس کراوات

ابریشم به واسطه اینکه به خود چرک و کثیفی را نمی گیرد و از طرفی امکان ساختن هر نوع گره ای را به شما می دهد به عنوان بهترین جنس برای کراوات شناخته می شود. همچنین کراوات های ابریشمی قابلیت کششی خوبی دارند و به راحتی چروک نمی شوند که از این نظر نیز یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب این جنس کراوات است.

4- برش و نوع طرح کراوات

هنگام خرید توجه داشته باشید که بخش انتهایی کراوات به ظرافت برش خورده باشد و مثلث انتهایی به صورت کاملا متقارن برش خورده باشد. همچنین با توجه به سلیقه و مجلسی که قصد حضور در آن را دارید به طرح کراوات توجه کنید، کراوات دارای طرح های ساده، گلی، راه راه و … است.

مطالب مرتبط:

1- سه گام تا انتخاب طرح، رنگ و ضخامت کراوات

2- گام هایی عملی در انتخاب کراوات

3- آموزش بستن گره کراوات ویندسور

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :