محمد رضا اهوارکی در
0

اصول انتخاب کت اسپرت مردانه – قسمت اول

اصول انتخاب کت اسپرت مردانه – قسمت اول

کت اسپرت یا بلیزر مردانه یکی از قدرتمندترین و زیباترین و مهمترین مواردی است که باید در کمد لباس های آقایان باشد. در این مقاله سعی شده است تا با بیان اصول انتخاب این کت بلیزرها و روش های پوشیدن آن ها، شما را بیشتر آشنا کنیم. با چی بپوشم همراه باشید.

اصول انتخاب کت اسپرت مردانه - قسمت اول

بلیزر: قدرتمندترین پوشاک مردانه

اگر اهل خوشتیپ بودن و انتخاب موارد منحصر به فرد هستید بلیزر یکی از بهترین مواردی است که برای هر فصل و هر موقعیتی می توانید آن را بپوشید:

  • زمستان: برای فصل زمستان بهترین کار پوشیدن یک پالتوی زمستانی از روی کت اسپرت تان است که یک استایل منحصر بفردی را برای شما تولید می کند. اصول انتخاب کت اسپرت مردانه - قسمت اول
  • بین فصل ها: برای مواقع بارانی یک کت یا پالتوی چرمی از روی بلیزرتان بهترین گزینه است. انتخاب هوشمندانه ی دیگر شما می تواند پیراهن سفید به همراه شال گردن پشمی و بوت باشد.
  • روزهای معمولی: در این گونه روزها که نسیم ملایمی می وزد بلیزر شما به نقطه ی اصلی و کانونی تیپ شما تبدیل می شود و می تواند خودنمایی کند.

 اصول انتخاب کت اسپرت مردانه - قسمت اول

نقات قوت کت اسپرت مردانه

بلیزرها به تیپ شما یک ساختار کلی و ظرافت خاصی می دهند. از طرفی پوشیدن بلیزر باعث می شود تا آیتم های دیگر در تیپ شما خودنمایی کنند. می توانید کت اسپرت را از روی یک تیشرت طرح دار به همراه شلوار رنگی و کتانی بپوشید. در این مواقع بستن دکمه ی کت بلیزر شما تا حدودی سلیقه ای است ولی اگر می خواهید اصولی عمل کنید دکمه را ببندید.

اصول انتخاب کت اسپرت مردانه - قسمت اول

جنس هایی که کت بلیزر ها را از آن می سازند

اکثر بلیزر ها از پشم ساخته می شوند که سبک ترین جنس و قابل تنفس ترین آن است. از طرفی این جنس شدیدا مستعد چروک شدن است و باید مورد مراقبت شدید قرار بگیرد.

در تابستان به دنبال جنس های سبک تر مثل کتان‌ ( نرم و نازک) نخی (انعطاف پذیر و مقاوم و تازه) باشید. ترکیب شدن این موارد در بلیزرها هم می تواند کیفیت آن را دو چندان کند:‌ استحکام بیشتر، چروک نشدن و سبکی و ضد آب بودن از مواردی هستند که از ترکیب اجناس مختلف به دست می آیند.

اصول انتخاب کت اسپرت مردانه - قسمت اول

نکاتی درباره ی کت بلیزرهای کتان

کتان از فیبر سبزیجات بدست می آید که مستقیما از ساقه ی آن ها گرفته می شود. بعد از فرایند های شستن و اسکاچ کردن و .. جنسی به دست می آید که شدیدا نرم و سبک و ضد کثیفی است. کتان رطوبت را به خوبی جذب می کند و به راحتی قابل شستشو است. شما را گرم نگاه می دارد و هوای تازه را درون خودش عبور می دهد.

اصول انتخاب کت اسپرت مردانه - قسمت اول

مطالب مرتبط:

1- ۴ راه پوشیدن کت اسپرت

2- روش صحیح بستن دکمه ی کت

3- ست کردن شلوار جین و کت بلیزر

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :