مدیر سایت در
1,290

مردانی که بینی بزرگ دارند، جذاب‌ترند؛ ۱۱ معیار جذابیت مردان در دنیا که باورتان نمی‌شود!

مردانی که بینی بزرگ دارند، جذاب‌ترند؛ ۱۱ معیار جذابیت مردان در دنیا که باورتان نمی‌شود!

موارد زیادی وجود دارد که ممکن است به چهره یک مرد جذابیت بخشیده و آن را گیرا کند، اما همه این ویژگی‌ها مربوط به بی‌نقص بودن چهره و داشتن معیارهای استاندارد زیبایی نیست. در این مطلب نگاهی داشته‌ایم به تعدادی از ویژگی‌های صورت مردان که برای افراد جذاب است. با چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

چهره مردان جذاب

چهره متقارن

زنان، مردانی که چهره‌ی متقارن‌تری دارند را ترجیح می دهند زیرا این مسئله نشان می‌دهد کیفیت ژن‌ها بالاتر بوده است و چهره‌های متقارن در خانم‌ها و آقایان جذاب‌تر است.

چهره‌های قدرتمند و تاثیرگذار

زیرا به طور ناخودآگاه زنان دوست دارند که با مردی ارتباط داشته باشند که به تامین امنیت و حفاظت از او بپردازد. این موضوع از زمان انسان‌های نخستین در زنان و مردان بوده و تاکنون ادامه پیدا کرده است.

چهره مردان جذاب

چشم‌های کوچک

چشم‌های کوچک در مردان چهره‌ی جذاب‌تری را به وجود می‌آورد این مسئله نشان‌دهنده میزان تسترون آن‌هاست. چشمان درشت در زنان، چهره‌ی معصوم و جذابی را به وجود می‌آورد اما در آقایان برعکس این موضوع صدق می‌کند.

بینی بزرگ!!

شاید برایتان عجیب باشد اما آقایانی که بینی بزرگ (اما نه بدفرم بلکه بینی کشیده‌ای) دارند، چهره‌ی جذاب‌تر و مردانه‌تری دارند. این مسئله نیز از سطح تسترون آنها حکایت می‌کند.

چهره مردان جذاب

فک مشخص و استخوانی

مردانی که فک آنها استخوانی است و شکل دار است نسبت به دیگران چهره ی جذاب تر و مردانه ای دارند.

چهره‌های نزدیک به چهره‌های آشنایان

خانم ها زمانی که با مردانی مواجه می شوند که چهره های نزدیک به آشنایانشان را دارند برای آن‌ها جذاب‌تر به‌نظر می‌رسد زیرا مغز نیاز کمتری به پردازش آن‌ها دارد.

چهره مردان جذاب

ابروهای پر و فاصله کم آن‌ها با چشم‌ها

مردانی که ابروهای پر تر دارند و فاصله ی چشم ها با ابروها کمتر است چهره های غالب تر و قوی تری دارند بنابراین برای زنان جذاب تر بنظر می رسند.

سلایق متفاوت زنان نسبت به چهره‌ی مردان در روزهای مختلف

با تغییرات هورمونی که در برخی روزها برای خانم‌ها پیش می‌آید سلایق چهره‌ای آن‌ها نیز متفاوت می‌شود. در برخی روزها چهره‌های غالب و جدی‌تر را جذاب‌تر می‌دانند و در برخی روزها چهره‌های متوسط و مهربان‌تر به‌نظر آن‌ها جذاب می‌آید.

چهره مردان جذاب

گذشته یک زن و تغییر سلایق او

اتفاقاتی که در گذشته رخ داده است می‌تواند تنظیمات شناختی زنان در ذهن آن‌ها را تغییر دهد .

استخوان گونه مشخص

مردانی که استخوان گونه مشخص تری دارند چهره ی جذاب تری خواهند داشت.

نسبت‌های متوازن

به طور کلی در خانم ها و آقایان زمانی که اجزای چهره نسبت مشخصی داشته باشند یعنی یک جز بسیار بزرگ و یا کوچک نباشند و تمام اجزا نسبت‌های یکسانی داشته باشند چهره جذاب‌تر می شود.دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 03 آگوست 2023

من راضی هستم ممنونارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :