بهراد در
0

چجوری شلوارک بپوشیم؟

چجوری شلوارک بپوشیم؟

هوا خیلی گرمه و چون خیلی از ما لب ساحل و اماکنی میریم که از شر گرما خلاص شیم، مسلما پوشیدن شلوارک هم مجاز هست و اصلا توصیه میشه. زمان های قدیم پوشیدن شلوارک، جتی کنار ساحل، مجاز نبود ولی الان شرایط خیلی بهتر و راحت تر شده و حداقل در مکان های تفریحی پوشیدنشون منع قانونی نداره. (پارک وسط شهر و دور دور زدن، محل تفریح محسوب نمیشه) با چی بپوشم بمونید تا یاد بگیریم چجوری شلوارک بپوشیم؟

اما واقعا چجوری شلوارک بپوشیم که درست باشه؟ اول جلوی شلوار رو پیدا کن و بعد باید جوری بپوشی که اون قسمت جلو بیوفته. هر هر هر. خدا منو نگهداره. خیلی بانمکم. اما اینکه چجوری شلوارک بپوشیم واقعا یکسری قوانین داره که در ادامه عرض میکنم خدمتتون.

قبل هر چیز باید بگم از اول شلوارک برای بچه ها ساخته شده بود و مل خیلی لباس های دیگه از طرف ارتش ها به لباس روزانه مردن تبدیل شد. مثلا همین شلوارک ها از جنگ جهانی دوم بود که تو لباس سرباز ها بود و بعد کم کم راهشون رو به لباس بزرگسالان هم پیدا کردند.

چجوری شلوارک بپوشیم؟

نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه

این موضوع خیلی به رنگ و جنس شلوارکی که میپوشید بستگی داره و در کل بهتره که دقیقا روی زانو قرار بگیره. یکم بلندتر باشه، مثل این میمونه که از بابابزرگتون کف رفتید و کوتاه هم باشه مثل این میمونه که از مسابقات پرورش پشم پا فرار کردید. یا شایدم چون باختید ناراحت شدید اومدید بیرون.

نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد

البته در کل بهتره که بیشتر بچسبه تا اینکه گشاد باشه. اما اگر میخواهید که بین دوستاتون به پا مرغی معروف نشید، باید بدونید که شلوارک فقط حجم بالای پا رو افزایش میده و هنوز هم بخش اعظمی از جواهر درخشان بدنتون معلومه.

شلوارک شیش جیب نه

هر جایی دوست دارید مطالعه کنید ببینید کسی گفته خوبن. بنظر من یکی از زشت ترین لباس هاست. البته در مواردی که به جنگل آمازون تشریف میبری بدردت میخوره و مهمتر از اون بجز شیر و پلنگ هم کسی شما رو نمیبینه. برای این دوستان هم پای مو دار و بی مو فرقی نداره، گاز میزنن میره.

انتخاب کفش خیلی مهمه

کفش ها کالج، کتان،کالج کتان، کتان کالج از وسط به دو طرف و کفش های چرم سبک خیلی خیلی برای ست کردن با شلوارک مناسب هستند. هیچ حرفی از صندل هم به میون نیومد بندازش دور. ناموسا جوراب هم نپوش دیگه.

مطالب مرتبط:

1- تابستان چه مدل شلوارکی بپوشم؟

2- اصول پوشیدن صندل مردانه

3-لباس مناسب بازی گلف چگونه است؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :