چطور مثل دنیل کریگ لباس بپوشید

دنیل کریگ بازیگر مشهور بریتانیایی ششمین شخصیت جیمز باند در مجموعه فیلم‌های جاسوسی و اکشن جیمز باند است. انتخاب او به عنوان بازیگر ایفا کننده نقش جیمز باند با واکنش منفی طرفداران این فیلم مواجه شد ولی نقش آفرینی او در فیلم کازینو رویال موجب شد تماشاگران و منتقدان وی را بهترین جیمز باند تاریخ بدانند. وی در ماه آوریل سال ۲۰۰۸ به عنوان خوش لباس‌‌ترین مرد بریتانیا معرفی شد. اگر می‌خواهید رازهای خوش لباسی دنیل کریگ را بدانید این مطلب را بخوانید و بدانید چطور مثل دنیل کریگ لباس بپوشید

کت و شلوار دنیل کریگ

معروف ترین تیپ دنیل کریگ همین کت و شلوار رسمی است که جیمز باند هم همیشه می‌پوشد. او همیشه کلاسیک‌ترین مدل‌ها و رنگ‌ها را انتخاب می‌کند و با یک پیراهن رسمی ساده همراه می‌کند. او در ترکیب رنگ‌ها هم ماهرانه عمل می‌کند مثلا پیراهن سفید را با کت مشکی می‌پوشد و یا با ترکیب پیراهن آبی روشن با کت سرمه‌ای و کراوات آبی جذابیت خاصی به تیپش می‌دهد.

چطور مثل دنیل کریگ لباس بپوشید

تیپ راحتی دنیل کریگ

خوش تیپی دنیل کریگ محدود به کت و شلوار نیست و شما می‌توانید  او را در لباس‌های راحتی شیک در تیپ‌های خیابانی‌اش ببینید. مثل ترکیب شلوار جین و ژاکت جین با یک پولوشرت سرمه‌ای و یا تی شرت با کت چرم و شلوار جین به اضافه پوتین که تیپ زمستانی او را در هوای سرد لندن کامل می‌کند.

چطور مثل دنیل کریگ لباس بپوشید

چطور مثل دنیل کریگ لباس بپوشید

عینک آفتابی دنیل کریگ

بازیگر نقش مامور دوصفرهفت در انتخاب اکسسوری هم ماهرانه عمل می‌کند، به خصوص عینک‌های آفتابی او با رنگ‌های تیره جذابیت خاصی دارند که فرم آن ها را متناسب با فرم چهره خود انتخاب کرده است.
چطور مثل دنیل کریگ لباس بپوشید

مطالب مرتبط:

1- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تاکنون

2- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

3- چطور مثل جیمز دین افسانه ای لباس بپوشیددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :